Wpis z mikrobloga

@plusujemny: powinien, ale po zakończeniu procesu karnego. powinien też zażądać wpłaty na jakąś fundację w tym procesie, teraz Korwina na to stać. utrze mu nosa, a przy okazji pomoże potrzebującym.
  • Odpowiedz
@dreaper: Chyba po przegranym procesie Korwin powinien pozwać Boniego, zażądać przeprosin, które mu się należą. Sprawę Korwin by wygrał bez problemów, Boni swoją przegra. Ogólnie ten człowiek powinien raczej "wisieć" za donoszenie, kłamstwa, obłudę. Wstyd na cała Europę że taki człowiek zamiast być publicznie potępiony, emerytura powinna być mu odebrana, zakaz pracy na państwowych stanowiskach jest EUROPOSŁEM. To jest wstyd i kompromitacja, aż dziw że nikt nie robi z tego
  • Odpowiedz
@NieWiemASieWypowiem:

Niska szkodliwość czynu - olanie sprawy.

Art.217. §2.Jeżeli naruszenie nietykalności wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności, sąd może odstąpić od wymierzenia
  • Odpowiedz
@NieWiemASieWypowiem:

W takim przypadku? Za pewien symboliczny gest, zrobionu za zamkniętymi sprawami, który wyszedł na jaw przez biednego Boniego? Już widzę jak mu uchylają immunitet za to :), Kamińskiemu nie uchylono za miliard razy bardziej poważne sprawy... Śmiesznie będzie to wyglądało i idealnie udowodni to że Korwin jest zagrożeniem dla władzy UE, która się go boi i robi wszystko by go usunąć nawet z PE. Dobrze dla normalnych ludzi -
  • Odpowiedz
@NieWiemASieWypowiem: zedytowałem, bo spodziewałem się, że zinterpretujesz to całkowicie dosłownie, że ja chcę wziąć sznur i Boniego przyczepić za szyję do gałęzi jakiegoś dębu. Chodziło po prostu o bardzo, bardzo ostrą reakcję, stąd to "raczej" :)

A wcześniej wisieć nie bez powodu dałem w cudzysłów. Żeby nie traktować tego dosłownie.

I w przypadku Korwina i Boniego chodziło o coś dużo grubszego, niż "muh feelings", ale na cholerę myśleć, co nie?
  • Odpowiedz