Wpis z mikrobloga

@Kajetan8: gdzies na reddicie czytalem ze very high zaczyna sie od 3,5k. W sumie tl

O mmr sporo mowi, roznica 200-300 to nic ale nikt mi nie powie ze ktos kto ma 4k mmr jest slabszy od kogos 2,5k tyle ze mial wiecej szczescia.
MMR nie jest w żadnym stopniu odzwierciedleniem twoich umiejętności, możesz być niesamowicie dobry a siedzieć poniżej 2k.


@Happy_Keys: Tak mówią osoby które mają 2k

@Kajetan8: Prawda jest taka że dobrzy gracze to tylko poziom 5k+

Całej reszcie się tylko wydaje że jest dobra
@Zyngi: ja nie grałem w dote ani inne moba wcześniej, niż jakieś 10 misięcy temu. Na początku lamiłem jak tylko mogłem, potem jak już się trochę ogarnąłem wprowadzałem kolegów i tak mnie #!$%@?ło nisko, że głowa mała. Jak nie gram carry to ruch w górę mam niewielki, dopiero ostatnio zacząłem grać ciągle np. meepo co mnie wywyndowało o 400 w górę no ale nudno tak grać. Wiem, że radziłbym sobie dobrze
@KochanekAdmina: chodzi mi o to, że akurat nim najlepiej mi wychodzi ponieważ na tym poziomie co jestem mało ludzi potrafi przeciwko niemu grać, umiem grać też innymi ale wcalę nie twierdzę, że jestem super. Wydaje mi się tylko, że jest sporo ludzi których volvo wpierdzieliło swego czasu w niski mmr i ciężko jest im coś ugrać. Daje mylion, że na nowym koncie po tych kilkunastu grach miałbym z 500 więcej minimum.
@dziabarakus: Tu nie chodzi że mało ludzi potrafi przeciwko niemu grać tylko on jest zepsuty na maxa. Zostawi się na go na 10 minut a potem wychodzi 25 lvlem.

Ja z 3600 wszedłem na 4400, a nawet nie grywam dużo rankedów. Z życia wiem że osoby poniżej 3K nawet nie są w okolicach zrozumienia tej gry i ogląda się to jak paraolimpiadę więc nie wyobrażam sobie sytuacji w której dobry gracz
@KochanekAdmina: masz sporo racji, ale to wcale nie wyklucza tego co ja napisałem. Cały czas się człowiek uczy, oby do przodu. A co do meepo, no to jeżeli jest taki zepsuty to czemu go tak nie widać często w grach na wysokim poziomie? Gdzie w grę wchodzą pieniądze?
@KochanekAdmina: Brzmisz jakby mid był jedyną opcją na kontrolę mmr. Tak samo można się wywindować grając drzewem/omnim i utrzymywaniu tych niezorganizowanych debili przy życiu, ewentualnie jeżeli picki na to pozwalają iść na offlane i snowballować jeszcze bardziej.
Brzmisz jakby mid był jedyną opcją na kontrolę mmr. Tak samo można się wywindować grając drzewem/omnim i utrzymywaniu tych niezorganizowanych debili przy życiu


@geomag42: tamten poradnik o omnim o którym mówi cały reddit średnio ma się do rzeczywistości. Poza tym to był poradnik na 2400 mmr więc wtedy faktycznie wystraczy auto atakować i kto będzie w stanie to robic dłużej.
@KochanekAdmina: Sporo można też zdziałać przejmując kontrolę nad drużyną i grać 5man doto. Jest szansa że w przeciwnej drużynie nie będzie komunikacji albo ktoś będzie miał przerost ego i sthrowuje grę, więc nie wciskaj bajek że "Jak chcesz podnieść mmr to idź na mida" bo potem pchają się tam ludzie-gówna i feedują bo to wyczytali w internetach