Wpis z mikrobloga

@Tywin_Lannister: Przez kilkanaście sekund zastanawiałem się czy nawet odpisać trollowi, ale niech Ci będzie - jeśli kupię podróbki to wybiorę się do okulisty sprawdzić czy faktycznie mają filtr UV, a nawet jeśli bym tego nie zamierzał to co Cię obchodzi czy zniszczę sobie wzrok? Pytałem o co innego, więc na następny raz daruj sobie odpowiedź.
@Tywin_Lannister: Chodzi mi jedynie o kształt okularów. Jeśli łaskawie otworzysz drugi link to ujrzysz tam bardzo podobne, nie sygnowane marką persol okulary.

Widocznie jesteś typem ludzi, którzy szydzą też z właścicieli wypasionych samochodów z instalacją na gaz, bo "jak Cię nie stać to...".

Kto reprezentuje biedę umysłową pozostawiam ocenie czytających dyskusję.
Chodzi mi jedynie o kształt okularów. Jeśli łaskawie otworzysz drugi link to ujrzysz tam bardzo podobne, nie sygnowane marką persol okulary.


@hologram: i do tego nie mam nic przeciwko. Irytuje mnie jedynie wspieranie chińskich kont, osób zarabiających na tworzeniu podrób.

Widocznie jesteś typem ludzi, którzy szydzą też z właścicieli wypasionych samochodów z instalacją na gaz, bo "jak Cię nie stać to...".


@hologram: nie. Jestem typem człowieka, który z nikogo nie
@hologram: 170 zeta za te z ali to całkiem dobra cena. Nie liczyłbym, że znajdziesz coś taniej. Chyba,że będziesz akurat we Włoszech, to może ustrzelisz takie ze stojaka za 10-15 ojro. I nawet też mogą mieć logo Persola. Na pewno jakościowo to będzie kupa wtedy niestety, ate z ali wyglądaja faktycznie, jak z porządnego acetatu.