Wpis z mikrobloga

Zatrudniłem się w sporej agencji reklamowej jako dźwiękowiec. Ostatnim wyzwaniem było zrobienie reklamówki słynnego specyfiku Vidaron. Wiecie, zajebisty Vidaron, drevex do parkietów niszczy drewno i jest dla faszystów. Nie wierzę w reklamy ale po zdjęciach podchodzę do tego śmieszka z reklamy i się pytam "A dlaczego właśnie Vidaron?", Starzec odpowiedział : "Kamery wyłączone to panu powiem. Tylko Vidaron daje gwarancję na 5 lat i co najważniejsze zawiera Teflon". Dopytuje się czym jest ten mityczny Teflon. Odpowiedź ścięła mnie z nóg.

Starzec mówi : "W Ameryce mają metamfetaminę, na Jamajce zioło, w Polsce amfę, Kolumbia Koks a Rosja Krokodyl. Ponadto Obama ma pastę kiwi a Kimdzong Il ma Grzyby MUN. Zastanawiałeś się może co mają Aborygeni? Oni mają teflon. Zabiorę cię na przejażdżkę, pokażę ci jak to działa". Wsiedliśmy do Samolotu, kierunek Timor Wschodni. Gdy wylądowaliśmy na miejscu naszym oczom ukazał się przerażający widok. Dzieci, dorośli i starcy, wszyscy w ręku mieli puszki ze słynnym Vidaronem. Krzyczą "TYLKO VIDARON ZAWIERA TEFLON. TYLKO VIDARON. TEFLON". Podchodzi do mnie małe dziecko i pyta się czy chcę trochę teflonu. Jako Wierny słuchacz Niki Minaj odpowiedziałem YOLO i poprosiłem o łyżeczkę. Dziecko opowiedziało mi historię swojego życia. Swoją historię skwitowało pięknymi słowami szanowanego wieszcza Lucasa Podolskiego "Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą".

#breligion #timorwschodni
  • 2
  • Odpowiedz