Wpis z mikrobloga

Powoli zbliżamy się do równego roku działania #mirkoligaps3 - przed Wami pięćdziesiąta kolejka. Zapraszam serdecznie!

-----------------------------------

MIEJSCE 5

Rzutem na taśmę (sorry, @Radosz86) udało mi się zająć miejsce w topowej piątce. W ubiegłym tygodniu pogrywałem w Sniper Elite 3, Doki-Doki Universe, Pro Evolution Soccer 2014, RESOGUN i Guacamelee Super Turbo Championship Edition.

Zioman po raz siódmy zajmuje piąte miejsce, a w Top 5 pojawiał się już osiemnaście razy.

MIEJSCE 4

@MatysVita zajmował się kradziejką i to z niezłymi profitami - oprócz pucharków z Sly Cooper: Thieves in Time udało mu się buchnąć platynę ze Sly'a 3.

MatysVita po raz pierwszy zajął czwarte miejsce, a w Top 5 pojawiał się już trzy razy.

MIEJSCE 3

Nasza maniaczka japońszczyzny tym razem z brązem - trofea z Hyperdimension Neptunia RE;Birth 1 (platyna) i Virtue's Last Reward dały @andziela trzecie miejsce. Jednym punktem!

andziela po raz pierwszy zdobywa brąz - to jej drugi medal. W Top 5 pojawiała się już pięc razy.

MIEJSCE 2

Skrytobójstwo popłaca - taka myśl z pewnością przyświecała @jarbi, kiedy zdobywał punkty na srebro. Pochodzą one z Assassin's Creed IV Black Flag, RESOGUN, Assassin's Creed Brotherhood, Guacamelee Super Turbo Championship Edition, DuckTales Remastered i Doki-Doki Universe.

To już piąte srebro jarbiska i siódmy medal w karierze. Po raz dwudziesty(wow!) melduje się w Top 5.

MIEJSCE 1

Straszył, straszył i wystraszył - zapowiadał swoje nadejście i wygrał zestawienie tygodnia. Mowa oczywiście o @Colek, który zdobył platynę w Call of Duty Black Ops Declassified i pogrywał w Virtua Tennis 4 oraz LEGO The Lord of the Rings. Gratulacje!

Colek po raz piąty wygrywa #mirkoligaps3, to jego jedenasty medal. Tylko raz więcej znalazł się poza podium a w pierwszej piątce.

-----------------------------------

GRACZ MIESIĄCA - SIERPIEŃ '13: Liquid-Snake-PL

GRACZ MIESIĄCA - WRZESIEŃ '13: Veganik

GRACZ MIESIĄCA - PAŹDZIERNIK '13: Veganik

GRACZ MIESIĄCA - LISTOPAD '13: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - GRUDZIEŃ '13: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - STYCZEŃ '14: Brozyn88

GRACZ MIESIĄCA - LUTY '14: fejfah

GRACZ MIESIĄCA - MARZEC '14: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - KWIECIEŃ '14: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - MAJ '14: Radosz86

GRACZ MIESIĄCA - CZERWIEC' 14: jarbisek

GRACZ MIESIĄCA - LIPIEC '14:

10 - ColekPL

7 - jarbisek

5 - andziela

4 - MatysVita

3 - Ziomano

2 - Radosz86

1 - KROLOWIEC

Jak powstaje tabela? O 01:01 (UK), w poniedziałek, robię screenshota podsumowującego nasze zmagania. Tabela ulega zmianom z godziny na godzinę, ale to właśnie wtedy podsumowuję nasze tygodniowe boje.

Jak dołączyć do zabawy? Załóż konto na TrueTrophies, wyślij mi zaproszenie do znajomych (ew. podaj jako reffera przy rejestracji - w ten sposób system automatycznie wyśle zaproszenie), a ja odwdzięczę się zaproszeniem do ligi. By trafić do tabeli należy mieć konto od 7+ dni.

Pamiętajcie zalogować się na TrueTrophies raz na jakiś czas!

Zalogowani uczestnicy mogą sprawdzić ligę pod tym adresem.

Spamlista:

@kjomputken @egocentryk @egocentryczka @Munchhausen @dzangyl @shichibukaii @KORraN @martin-marti @klinik96 @klik34 @jarbi @paniczklos @Brozyn @Krolowiec @Colek @Vegan @PanKara @acetone @Zakakaikane @Howkin @Masterczulki @memfis91 @desygnat @vervurax @Brylant @kostner @Nizki @loss @chogi @Grumens @Omka @Bimbeer @kermitsl @Wandsbeker @diwi @Wukau @CrossX @ADSSADFDFS @ReeGall @Fejfer @gopix @psposki @andziela @yacolek @Hajak @Dark @JazzBlurr @menmikimen @skruczysyn @Miton3 @wlochatyjoe @So_I_Scream @nilhir @cherryq @REMIR3X @Radosz86 @SpiderFYM @M4ks @Matyson @pazdzioch564 @RayRayRay @Sad- @kuba668 @ferus_info

#mirkoligaps3wyniki
Z.....n - Powoli zbliżamy się do równego roku działania #mirkoligaps3 - przed Wami pi...

źródło: comment_Jrz9Y6zclLfnoZ8B39iEDrljXOvxze7a.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Zioman: Tyle wygrać! Tylko co jak mi się gry skończą nowe :P Cyfrowe kupię tylko na przecenie, tak postanowiłam po tym, jak Toukiden był połowę tańszy trzy miesiące po premierze. No i teraz waham się nad FFX-X2. Na PS2 zarzuciłam błyskawicznie, bo Tidus pedał.

@Matyson: MUAHAHAHAHAHAHA! (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake: teoretycznie, jeśli za bycie pedałem uznamy preferencje seksualne polegające na lubieniu mężczyzn to tak, jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale tak serio to coś się poprawia dalej w grze? Doszłam właściwie do momentu przyłączenia Yuny, kawałek za tym skończyłam.
  • Odpowiedz