Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki z #lodz powiem Wam, że zlodziejom to bym ucinał ręce. Wczoraj mojej koleżance skradziono rower. Nie jest to jakiś super wypasiony sprzęt, ale jako że nie jest zbyt zamożną osobą to długo na niego zbierała i strasznie się cieszyła, że w końcu mogła go sobie kupić. Jej radość trwała niestety tylko dwa miesiące, bo jakiś patologiczny #!$%@? stwierdził, że jemu też by taki pasował. Wrzucam tu zdjęcie, bo wiem że nieraz udało sie coś znaleźć dzięki Wam Mirosławy. Nie wrzucam znaleziska, bo pewnie ze względu na wartość i tak nie zostanie wykopany, ale może choć troszeczkę poplusujecie żeby więcej ludzi zobaczyło. Skradziono go przy ulicy Zielonej 69, niby jest monitoring i ogrodzenie, ale jak widać nie działa jak powinno. Nazwa Go Sport Affix. nr ramy Y3J03157 #rower #kradziez #zlodziej
JanuszGumwno - Cześć Mirki z #lodz powiem Wam, że zlodziejom to bym ucinał ręce. Wczo...

źródło: comment_xjI7N38mH82DTFBTQnZoroDv8LxvdrMU.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@JanuszGumwno: zasrane P(at)olesie. Powinni tych wszystkich drechów #!$%@?ć do jakichś kontenerów pod Łódź, niech sobie utworzą getto jak cyganie, myślę, że liczba kradzieży w mieście zmalałaby o 60% w stosunku do teraźniejszości..
  • Odpowiedz