Wpis z mikrobloga

Jestem jeszcze sceptyczny na ten temat, ale są pewne poszlaki, które budzą nadzieję, że TVN próbuje się powoli przeprofilować na stację prokorwinowską.

Tego się nie robi hop-siup, więc przez jakiś czas jeszcze się nie dowiemy tego.

W każdym razie, wierzę, że dzisiejszy materiał będzie pozytywny W PORÓWNANIU do innych materiałów TVN o Korwinie.

#oswiadczenie #polityka #tvn #opiniaeksperta #media #polska #tagujealeniewiemjak
  • 7
  • Odpowiedz
@Werify: Nie ma obiektywnych stacji. Obiektywizm != łatwość przekazu, albo mainstream, albo obiektywizm. Przynajmniej o ile ktoś nie chce przewrócić dziennikarstwa do góry nogami :) (nigdy nie mów nigdy).

W ogóle, są JAKIEKOLWIEK obiektywne źródła informacji politycznej?

Wydaje mi się, że problem jest w tym, że każdy ma jakieś poglądy i cholernie ciężko unikać opierania się na nich.
  • Odpowiedz
@Poszukiwacz_: Myślę że problem leży w tym, że dużo ludzi ma taką blokadę w mózgu, i od razu jak słyszą informację która nie pasuje do ich światopoglądu, to robią klik i włączają inny kanał. Jeżeli stacja chce się utrzymać na rynku, musi być stargetowana pod jakąś grupę odbiorców, czyli nieobiektywne.
  • Odpowiedz
@Werify: Ludzie 26+ zwykle prowadzą osiadły tryb życia i to samo dotyczy oglądanych kanałów. Widzę po mojej siostrze (35+): nie gadam z nią o polityce bo to nieładnie, ale wiem, że ogląda TVN od ponad 10 lat i nie ma zamiaru tego zmieniać.

Gdyby TVN się nagle gwałtownie zmieniła, to pewnie zaczęłaby myśleć o innym kanale. Ale jeśli po prostu jej powiedzą, że Korwin nie taki zły, to im uwierzy.

Swoją
  • Odpowiedz