Wpis z mikrobloga

W internecie można już zobaczyć (niestety tylko po angielsku) dokument na temat Jeremy'ego Lina, zawodnika który nie został wybrany w drafcie, a jednak wtargnął przebojem do ligi NBA (jako gracz New York Knicks). Obecnie jest on zawodnikiem Houston Rockets i ma podpisany kontrakt na 14 milionów dolarów. Poniżej trailer a pod tym linkiem pełna wersja na YT

#nba #koszykowka #film #jeremylin #lin #linsanity
MuzG - W internecie można już zobaczyć (niestety tylko po angielsku) dokument na tema...
  • 9
@DyrektorInternetu: No niestety, nie ma się co oszukiwać, że Lin został solidnie przepłacony na fali zjawiska zwanego Linsanity. Mimo to fajnie patrzy się na historię chłopaczka z Harvardu, który poprzez swoją rasę nawet nie był brany pod uwagę w drafcie, a jednak udało mu się zrobić pozytywny szum wokół swojej osoby i dzięki temu zarobić ogromne pieniądze.
@robert-nowak-14289: Lece ciągle z tym tematem, ale ze dwa dni mi przynajmniej jeszcze przy tym zejdzie, bo chce żeby tłumaczenie trzymało się kupy i brzmiało w miarę gramatycznie poprawnie.

Jak napisy będą gotowe to zapewne ogłoszę to na mirku, używając między innymi tagu #jeremylin, tak żeby każdy chętny mógł sobie pobrać :)
@robert-nowak-14289: Wybacz, z powodów osobistych póki co musiałem odstawić projekt na trochę później. Ponad połowę już przetłumaczyłem, ale dalej póki co nie robię. Jeśli chcesz to mogę Ci podrzucić to co mam obecnie, może ktoś będzie miał chętkę dokończyć. A jeśli nie to skończę tłumaczenie sam, ale nie mogę powiedzieć konkretnie kiedy.