Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie ponieważ bardzo pan krytykuje główną i dzienną zmianę. Tej zimy było takie badanie kiedy wykopowicze najchętniej przeglądają wykop. Pierwsze miejsce #popoludniowazmiana drugie miejsce #rannazmiana, trzecie miejsce #wieczornazmiana .

- A nie było tam nocnej przypadkiem?

- Nie

- Nie było nocnej, popatrz pan

- Była, ale nie w pierwszej trójce, panie prezesie. Jednak tam funkcjonuje jak pan to nazywa ta wredna #glowna i niezalogowani. To może idźmy tą drogą, a nie #nocnazmiana na #mirko która ma minimalny procent poparcia wśród odwiedzających, co jest tragedią jakąś okrutną.

- Proszę pana, spośród dwóch wykopków gdzie pierwszy siedzi na nocnej, co godzinę wpisując się na #listaobecnosci , a drugi przegląda główną podczas dnia w pracy, nie logując się - ten pierwszy bardziej się boi niewyspania. Ale on za to zgarnia setki plusów za #cycki i śmieszkowanie. Bo widzi pan - celem życia nie jest wysypianie się

- A co?

- To ja przepraszam - nie będę zastępował pańskich nauczycieli. Mirki mają swoją #nocnerozkminy i #glupiewykopowezabawy do rana i za nie walczą i się nie wysypiają, a pan chce tylko spać. To niech pan sobie śpi i żyje dalej.

- Mam nadzieję, że będę miał kiedy spać i żyć dalej

- Proszę pana jak pisali kiedyś mirki na nocnej - we wschodniej Australii, w najwyższych partiach drzew żyją misie koala- one sobie spokojnie śpią po 22 godziny dziennie

- Przykro mi, ale dobre wychowanie musi zastąpić faktografia, no ale nie jest pan normalnym człowiekiem.
  • Odpowiedz