Wpis z mikrobloga

Trzeba było 11% KNP by szczury z bandy sejmowej zaczęły się konsolidować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jarek połknął SP i PRJG, dziś SLD z Palikociarnią poszli na współprace. Oj, musieli popuścić srogo w majty ;)

Jest pewien pozytyw, palikociarnia sprowadzi SLD do 5% a Jarek usunął konkurencje KNP w postaci Gowina.

#knp #twojruch #sld #po #pis #sp #prjg #4konserwy #polityka
  • 28
  • Odpowiedz
@panTadeusz: @LibertyPrime: nie uważam, że pod względem dowcipów są jakieś uprzywilejowane grupy, z których nie powinniśmy się śmiać. Za to żart #!$%@? zawsze pozostaje #!$%@?. Co tu zabawnego? A, że żyd-pieniądze, żyd-finansista, tak? He, he, pośmiał się Janusz, beka nieziemska. Tego typu żarty to na wiejskim weselu można usłyszeć.

Zresztą to świadczy o jego kompletnym braku wyczucia - jego potencjalni koalicjanci od początku podchodzili do niego z dystansem,
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: jak Ozjasz nie będzie uważał, to w przypadku koalicji i ewentualnego wolnorynkowego zwrotu PiS, który nie jest taki nieprawdopodobny wróci do 2%, bo elektorat oszolomsko-lepperowski nie wybaczy mu koalicji, a ci bardziej ogarnięci mogą byc przejęci przez PiS, i zostanie twardy elektorat. Ale sam nie wiem, czy ta hipoteza znajdzie potwierdzenie
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: też tak myślę, tym bardziej że nie na programie, a na antysystemowości jadą. Druga opcja, która jest moim marzeniem, to ucywilizowanie KNP i pójście programem przypominającym Republikanów, zbudowanie zaplecza, mocniejszego terenu
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: też o tym samym pomyślałem. Zrobili kalkulację:

Wiadomo, że w 2015 będzie albo koalicja PiS + KNP albo PO + SLD + PSL - zależy, które partie będą miały większość. PiS jednak woli samemu niż z Korwinem, a SLD próbuje wchłonąć Palikota, by wrócić na 3 miejsce ;)
  • Odpowiedz