Wpis z mikrobloga

@Beauvoir: miałem kiedyś pracować dla nich, ale zrezygnowałem. Ta firma to jedno z największych ścierw na rynku callcenter. Ale dobrze że przynajmniej pracujesz. Ale jeśli byś chciała zmienić to idź na Rakowicką do Orange na 2 piętro, tam dają 11 pln brutto na godzine, i jeszcze są jakieś profity, i przedłuża się bodajże neostradę.
@Beauvoir: mnie odrzuciła perspektywa, że szkolenie teoretycznie nie konczylo się na 3 dniach, tylko trwalo niby przez następny tydzien normalnie pracując przez 40h, a kasę za to miało się dostać za ileś miesięcy. do tego stawka 8,25 brytto, a wczesniej na rakowickiej mialem 9 brutto i o wiele mniej pracy niż w mConnect.
@Beauvoir: bedziesz rzygać tymi propozycjami abonamentów, mówię Ci. w neostradzie to tylko pcha się jeden produkt, więc spoko. ale jak jesteś dobra to nauczyć się dobrze tych abonamentów. i jeśli jeszcze nie pracowałas na słuchawce, dbaj żeby początkowy zły okres nie siadł Ci na psychę. Ja pozbierałem się dopiero po miesiącu i zaczęło mi dobrze iść :)
@tomix: ło panie, to co tam teraz jest? a co w ogole jest na 6 pietrze? tam dawniej była Neostrada w jednej sali, w drugiej było DSL do 16 i goscie z pomocy technicznej.. DSL zlikwidowali, ale teraz nie wiem co sie tam dzieje.
@mirkobiniu: na 2p. będzie przeniesiona inna mała lokalizacja z Krakowa, a nieruchomość sprzedana. przy takim budynku jak na Rakowickiej lepiej wszystkich skupić w jednym miejscu, plus druga duża lokalizacja (pewnie sam wiesz gdzie). 6p działa jak działało, nawet się rozszerzyło dwukrotnie