Wpis z mikrobloga

@LibertyPrime: Może mu przemówili do rozumu, że teraz nie musi na siebie zwracać uwagi bo przekroczył próg a jeżeli chce dostać więcej niż 10% to trzeba walczyć o elektorat, który jest umiarkowany czyli tzw. szary lud, a jak wiadomo szarego luda się nie przekona gwałtami połączonymi z lekką pedofilią na Hitlerze. Kto wie, być może to też po części zasługa wykopowych apeli, sam napisałem chyba około 10, głównie do Dziamborro,
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Technika jego masakr weszła w nową erę. Po niezliczonych zwycięskich pjedynkach z lewakami ewoluował na najwyższy poziom eksterminacji zen, ze stoickim spokojem i opanowaniem niszczy przeciwnika czesto samym wymownym gestem bądz kilkoma arcycelnymi argumentami. Oponęci z góry wiedząc że są skazani na klęskę w dyskusji z mistrzem często sami się nokautują bądz atakują swoich sprzymierzeńców w geście niemocy. Finalna wersja Krula będzie się ograniczała do dwóch ruchów kciuk w
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Wg mnie spokój i opanowanie jak najbardziej na plus teraz, ale wraz z tym musi byc pewnosc siebie, merytorycznosc i konkretnosc, a wczoraj Korwin byl jakis taki niepewny, speszony, wahal sie i zastanawial nad odpowiedziami,przez co oceniam wczorajszy wystep jako dosc slaby. Mam nadzieje, ze to bylo zwykle zmeczenie.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Korwina pewnie trochę utemperowali inni działacze KNP widząc wyniki sondaży. No chyba, że sam Janusz zaczął się zapatrywać na badania opinii publicznej i zmienił język.

Całe szczęście, że nikt już nie mówi o formie (czyli wtrąceniu Hitlera lub niepełnosprawnych) a o treści, czyli likwidacji PIT-u, ZUS-u itd.
  • Odpowiedz