Wpis z mikrobloga

Co mogę zrobić jeśli ukradziono mi skiny? Mam potwierdzenie poprzez "ss'a" do kogo poszły skiny. W ogóle dziwna sytuacja, bo ktoś zrobił wymianę mimo, że nie musiał czekać tygodnia blokady.. Eh nie wiem co zrobić w tej sytuacji kompletnie

#csgo
  • 9
  • Odpowiedz
No właśnie to bardzo dziwna rzecz, ponieważ na koncie cały czas byłem. Przed kradzieżą dostałem od kumpla skiny - tak zwane śmieci o wartości do 1$, żeby powymieniać to na skrzynki na csgolounge. Podczas gdy przeglądałem oferty na csgolounge, zajrzałem w ekwipunek i jak się okazało straciłem wszystkie wartościowe itemy, zostały tylko śmieci do wartości 0,10$. Do supportu napiszę jutro, nie sądzę żeby udało się odzyskać itemy, ale chce chociaż wiedzieć co
  • Odpowiedz
@TralalAlf dla mnie to dość mało zabawna sytuacja. Tym bardziej że ciężko to wyjaśnić. Dobrowolnie przecież nie oddałem komuś skinów, bo tak mi się chciało. A teraz postanowiłem trollować internet i support bo tak.. Chcę to wyjaśnić, a piszę tu bo może ktoś już napotkał taką sytuację
  • Odpowiedz
Dobra, jutro wystosuję odpowiednie pismo. Gdy dostanę odpowiedź, napiszę tutaj gdyby kogoś spotkała podobna sytuacja. Pozdrawiam i dzięki za rady
  • Odpowiedz