Wpis z mikrobloga

@AlcoMatt: dobrze, dobrze, widzę stara szkoła "wszystko czerwonym" (czyli tak jak ojciec kiedyś z sąsiadem zrobili instalację w żuku przy pomocy wyłącznie czerwonego kabla). tylko trochę ogarnij kable - ja prototypy trochę bardziej estetycznie tworzę
  • Odpowiedz
@gromwell: Z chęcią bym wytrawił ale moja drukarka nie che drukować na kredowym, a w najbliższym punkcie ksero nie drukują na papierze kredowym :( Będę musiał pojechać poszukać gdzieś.

@kessubuk: OK

@pedrollo: Oczywiście, postaram się coś nakręcić wkrótce, jak coś będę wołał.

@meffcio: Trochę oglądałem różnych projektów ale ogólnie sam robię.

@Patryk: Większość to czerwony ale na wszystko nie starczyło mojego zapasu. :P
  • Odpowiedz
@disko3000: Na 100% będzie miał jako zadanie kontrolowanie filtrów ale pewnie to będzie zależało od "zabawy". Jak wspominałem planuje jeszcze pady więc mam też na myśli bitmaszyne do występów live.
  • Odpowiedz
@disko3000: Samo Arduino radzi sobie idealnie z midi, jest tylko taki myk że jak nie masz interfejsu midi, a chcesz korzystać przez USB trzeba zainstalować np. Hairless MIDI (taki program który konwertuje dane z seriala na komunikaty midi) oraz wirtualny port midi (polecam loopMIDI, ma taki plus że się nie zapycha jak za dużo danych przepływa). Tylko czasami zanim uruchomi się Hairless MIDI trzeba uruchomić monitor portu w arduino aby zainicjować
  • Odpowiedz