Wpis z mikrobloga

Szukam tytułu strasznie głupiego filmu. Kiedyś oglądałem jeszcze na nPremium. Było to takie wielkie gówno, że aż oczy bolały, ale chcę teraz poznać jego średnią ocen w jakimś serwisie. Ale do rzeczy. Uwaga mogą być spojlery, ale ten film to według mnie -3/10 więc to nic nie zmienia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętam trochę szczegółów. Była tam grupa nastolatków lecących samolotem, w którym zaciął się ster wysokości i ciągle się wznosili. Wlecieli oni w jakieś cholernie czarne chmury, w nich był demon, który zaczynał ich z tego samolotu wyciągać. Pamiętam że była scena jak jakiegoś czarnego (chyba) wyciągnęło na zewnątrz, a reszta za wszelką cenę próbowała go wciągnąć znów. Pod koniec w jakiś wspaniały sposób udało im się odblokować stery i zaczęli dla odmiany spadać. Normalnie jak kamień w dół.

I teraz najlepsze. Jak tak spadali to jednej z bohaterek przypomniało się wspomnienie z dzieciństwa, kiedy to leciała samolotem i w jakiś niewyjaśniony sposób samolot się rozpadł, a z wypadku przeżyła tylko ona. Pozostali z samolotu zginęli.

Wtem już w 'teraźniejszości' samolot nastolatków wypada z tych czarnych chmur i widzimy scenę ze wspomnienia, tylko z tej drugiej strony. Obserwujemy jak to samolot nastolatków wpada w awionetkę, która rozpada się na kilka części i zaczyna spadać. Samej końcówki filmu już niestety nie pamiętam.

Jeżeli ktoś jeszcze widział ten szit i zna tytuł to będę wdzięczny. :)

Opis może odrobinę odbiegać od rzeczywistości, ale niestety oglądałem to strasznie dawno.

#film #pytanie ##!$%@?
  • 8
@PingwinAstronom: Jakbyś kiedyś jeszcze nie mógł sobie przypomnieć tytułu jakiegoś filmu to spróbuj opisać go w googlach. Ja wpisałem "plane with teenagers goes constantly up movie" i był akurat ostatni wynik na 1. stronie :d