Wpis z mikrobloga

Witam,

chciałbym bardzo uzupełnić swoje karty na Steam i zdobyć jakąś odznakę:

http://steamcommunity.com/id/MrTomAsh/inventory/

W zamian za brakujące mi karty mogę zaoferować inne karty lub:

Warframe Booster Pack - 2 karty

EVE Online: Trial Key - 2 karty

EVE Online: Rifter Ship Skin - 2 karty

Landmark 1-Week Closed Beta Key - 2 karty

SMITE - Almighty Zeus - 2 karty

One Month of Twitch Turbo - 4 karty

Ewentualnie za jakieś dobre zestawy kart mogę zaoferować DLC:

PAYDAY 2 Orc and Crossbreed Masks - 10 kart

Company of Heroes 2: German Commander - Storm Doctrine - 10 kart

Company of Heroes 2: German Skin - Four Color Disruptive Pattern - 10 kart

Company of Heroes 2: Soviet Commander - Conscripts Support Tactics - 10 kart

Company of Heroes 2: Soviet Skin - Four Color Belorussian - 10 kart

Total War: Rome II - Nomadic Tribes Culture Pack - 10 kart

Potrzebuję ich głównie aby nabić ten 8 poziom Steam (obecnie mam 4). Oczywiście jak znajdzie się jakaś dobra dusza, która mi po prostu odda jakieś swoje karty to postaram się ją jakoś w przyszłości wynagrodzić czymś innym. Np. mogę wspomóc w nauce PHP / JS / HTML / CSS :D

Na koniec dodam: Oferta jest luźna. Same karty nie mają dla mnie szczególnego znaczenia i potrzebuje ich tylko dziś bo mój zespół na Steam dziś/jutro (do 18:59) wygrywa więc chciałbym mieć szansę być 1 z 30 szczęśliwców. Możemy się wymienić tylko na jeden dzień lub ja pomogę Tobie jak Twój team będzie wygrywał. Wykopki powinny sobie pomagać :) Jestem laikiem w kwestii kart. Jeżeli ktoś chce jakąś kartę jakiej nie mam, a mogę mieć to też piszcie, postaram się przez noc ściągnąć grę i wydropić jakąś kartę, a mam w czym wybierać :)

#steam #kartysteam #summersale #steamsummersale #steamtrades #steamexchange #steamcards
  • 11
@Franek666: wiem, ale żeby nabić PD potrzeba odznak z tych kart, a żeby je zdobyć potrzeba kompletu kart do gry. Za samo granie dostaje się 50% kart. Teraz właśnie mi lecą z Anomaly 2. Dlatego proszę kogoś o pomoc lub wymianę. Mogę spróbować wydropić coś co ktoś inny potrzebuje.
@MrTomAsh: niestety nie mam próbuj punkty wbijać za comunity /piasnie poradników/ friedsów itp

Ja mam na razie wywalone na to nie chce mi się kombinować Gaben źle to pomyślał