Wpis z mikrobloga

Wy się mirki dziwicie, że Polacy mają mała świadomość tej całej afery jak dzisiaj spytałem się sprzedawcy w kiosku jaka gazeta codzienna jest najczęściej kupowane to usłyszałem w odpowiedzi


#aferapodsluchowa
  • 13
  • Odpowiedz
@feevcio: No właśnie ja się cały czas dziwie . Pytam znajomych czy słyszeli a mało kto słyszał o aferze taśmowej i jej szczegółach. Niewiele wie co znaczy hasło :"#!$%@?, dupa, kamieni kupa" a to są młodzi ludxie w większości studiujący, kończący studia lub pracujący w swojej pierwszej pracy czyli chciałbym określić ich jako młodzi, wykształceni, świadomi rzeczywistości i mający dostęp do właściwie wszelkiej informacji -internety. A zwykle się okazuje że
  • Odpowiedz
@karolgrabowski93: nie wiem czy to zauważyłeś, ale generalnie młodzi mają #!$%@? na to co się dzieje w polityce, u mnie na uczelni to nie pogadasz merytoryczne, jadę teraz z ludźmi w pociągu i zobaczyli, że mam numer wprostu wywiązała się dyskusja i jaki wniosek wyszedł? Oni uważają za złe podsluchiwanie prywatnych rozmów, a jak im zadałem pytanie czy lepiej by było, żeby Polacy dalej żyli w nieświadomości to już nie
  • Odpowiedz
@Niedzwiedz87: tak wiem, mam świadomość tego, spytałem się sprzedawcy o te gazety ogólnie i babka powiedziała, że z tych codziennych gazet to te dwa numery najczęściej schodzą
  • Odpowiedz
@feevcio: No właśnie mam to samo we swoim środowisku chodź zdarzają się wyjątki ale merytorycznej dyskusji i tak niedoświadczysz tylko są to umysły chłonne na przykłady nieudolności naszego państwa i polskich absurdów. Nie rozumieją że polityka wpływa na każdy aspekt ich życia. Zresztą nie wiele ich wogóle obchodzi[teraz generalizuje ale taki mam obraz pokolenia w jakim się obracam] wszyscy mówią kończe studia i za granice lub praca w korporacji, mało
  • Odpowiedz
@karolgrabowski93: podejrzewam, że większość świadomych ludzi w wieku 20-25 to ma tak samo, że w ich otoczeniu nie ma z kim merytorycznie pogadać, w sumie wykop to dobre miejsce dla takich ludzi jak my:d
  • Odpowiedz
@feevcio: Myślę że ogólnie internet jest dobrym miejscem do dyskusji chodź także trzeba znacznie przesiewać informacje które się znajduje bo tak jak w społeczeństwie są ludzie wypisujący głupoty tak też w internecie.
  • Odpowiedz