Wpis z mikrobloga

#hearthstone

Mirki, moglibyście ocenić mój deck huntera i zasugerować co ewentualnie mógłbym poprawić? Talia jest generalnie skupiona na bestiach, z wykorzystaniem synergii między Hieną, Starving Buzzardem, UTH, Snake Trapem i Timber Wolfem. Mam sporo removali, bo lubię mieć kontrolę nad polem, a i znajdzie się kilka silniejszych stworów na późniejszą część gry.

Ze zmian które planuję wprowadzić: prawie na pewno poleci The Beast na rzecz drugiego Savannah Highmane, bo ten 3/3 dla przeciwnika jednak potrafi być bólem w dupie. Zastanawiam się też nad wywaleniem Deadly Shota, a i Tundra Rhino nie zawsze się przydaje.

Co mogę zmienić?
źródło: comment_3ty0OB9K5kvFJBJtNOfRbEXT0LxQDN8G.jpg
  • 8
@Extraordynarny: hmm, na pewno warto wywalać snake trapa? Jeśli nie gram przeciwko magowi/lockowi rzucenie buzzarda + ST w większości przypadków gwarantuje mi wyciągnięcie 3 kart i 3 1/1 za 4 many, według mnie to dość dobry deal.

I dlaczego wywalać longbowa? Wszyscy strasznie nie lubią tej karty. Kwestia kosztu many?

A co do explosive shota i trapa, byłbym skłonny posiadać po jednym z obu, shot przydaje się do ściągania większych stworów.
@Torinar: rouge - shiv, druid - wrath, shaman - earth shock, priest - smite, pal - hammer of wrath itd. każda klasa ma coś w miare taniego żeby ci tego buzzarda ściągnąć i jak wtedy się tap aktywuje to masz tylko 3 1/1, które giną od każdego AOE albo wbijają się w większego miniona

Longbow jest, tak jak sam zauważyłeś, za drogi 5 ataku za 7 many, gdzie Fireball daje 6
@Torinar: Jeśli nie będzie ci przeszkadzać minimalne zaburzenie koncepcji bestii to zamiast raptora wrzuć miniona, który coś robi, np. Knife Jugglera czy Ooze - albo po jednym z nich. Koszt ten samo co raptor a Ooze się na pewno przyda na Warriora, a Juggler na Zoo.