Wpis z mikrobloga

Wykopki, czy jest na sali jakiś lekarz? A chodzi o to, że mam przepuklinę kręgu L4 (od dwóch lat), która nie kwalifikowała się do operacji, ale przed chwilą wracałam z zakupów i przy wchodzeniu po schodach zaczęło mnie okropnie boleć, mama po spojrzeniu stwierdziła, że: "wyskoczyła mi wielka gula", a ja ledwo mogę się ruszać i mam wrażenie, że ten krąg mi zaraz skórę przebije ;(. Jakieś pomysły co robić?
  • 12
@fanf: Przeżyłam! A teraz krótki opis sytuacji: pojechałam do szpitala, czekałam godzinę na lekarza(!), pani doktor stwierdziła, że kłamię i nic mnie wcale nie boli, a: "takie gule to co jakiś czas każdemu wyskakują", dostałam kroplówkę rozkurczającą, skierowanie do neurochirurga i odesłali mnie do domu.

@Blaskun: Od razu pomogło :D

@szymon_jude: Jeśli nie widzisz różnicy między tym co napisałam, a "pierwszym razem" to gratuluję...
@ulkaaa: jejku, juz sie bałem,z e nie odpiszesz i nie bede mógł wygłosić reszty moich przemysleń :P

no offence, ale co kieruje ludzmi, którzy o swoich życiowych problemach pisza w necie szukajac porad? Tzn. zrozumiałbym gdybys poprosiła o pomoc na jakims forum medycznym albo chociaz wstawiła jakies zdjecie Twojej dolegliwosci co by ożytkownicy mogli sie zorientowac czy mieli z czyms podobnym do czynienia, no ale, przepraszam Cie bardzo, "wyskoczyła mi wielka
@szymon_jude: Już Ci wyjaśniam ;). Na wykopie jest wiele osób, które zajmują się różnymi rzeczami w życiu, a nuż trafię na jakiegoś lekarza. Nie napisałam tego na forum medycznym, bo wiedziałam, że tutaj ludzie odezwą się o wiele szybciej. A zdjęcie, zdjęcie nie zawsze można zrobić, albo jak już się je zrobi nie zawsze jest możliwość wrzucenia go na komputer :). Dziękuję za życzenia i również mam taką nadzieję :).