Wpis z mikrobloga

#sluchawki #pytanie #audiofila

Ma ktoś do polecenia słuchawki zamknięte/półotwarte, nauszne bezprzewodowe w dość niskiej cenie(nie wiem po ile chodzą aktualnie słuchawki bezprzewodowa ale nie chce wywalać 1.5k na słuchawki)? W ciągu 2 lat 3 pary słuchawek straciłem przez złamania na kablu etc.(2 były z wymiennym kablem) Gatunki są na tyle zróżnicowane że najlepiej sprawdzi się jak najczystszy dźwięk(nie podbijające żadnych tonów, z szeroką sceną)
  • 11
@karmelowykot-desantowy: Niech zgadne... Superluxy? : ) To kup po prostu droższe słuchawki w których cały kabel jest wymienny. Wyjdziesz na tym lepiej, bezprzewodowe to dobra rzecz dla kogoś kto chce przepłacić bo mu ten kabel wyjątkowo przeszkadza. W słuchawkach bezprzewodowych zawsze otrzymasz dużo gorsze brzmienie za te same pieniądze (choć im cena idzie w górę ta różnica robi się mniejsza).
@karmelowykot-desantowy: Przypuszczam że AKG K550 by ci przypadły do gustu (mają bardzo szeroką scenę jak na słuchawki zamknięte) ale niestety kabel jest na stałe. A poza nimi na pewno Shure 840 i Sony MDR-1R. Jedne i drugie dość neutralne, scena na pewno ponadprzeciętna, wygodne. Myślę że Audio-Technica ATH-M50X (tutaj koniecznie wersja z "X" bo trafisz też na starszą wersje na pewno) by się sprawdziła mimo że są to już trochę bardziej