Wpis z mikrobloga

@Pepeo: dodaj do polishcoin.conf

addnode=54.201.159.142

addnode=polish-coin.org

Zrestartuj portfel poczekaj chwile powinno zasynczyc. Jak nie to skasuj wszysytko z folderu polishcoin oprocz wallet.dat i pobierz blokchain ponownie.

Myslisz ze badzie jakas mala pompka na PCC jak wejdzie na mintpal ? Sam troche tego trzymam. Dev w kazdym razie porzucil chyba projekt.
@Pepeo:

rpcuser=xxx

rpcpassword=xxxx

rpcallowip=127.0.0.1

rpcport=4822

port=4823

server=0

daemon=0

addnode=54.201.159.142

addnode=polish-coin.org

Powiem ci szczerze ze dziwnie dziala ta siec. Czasem sie synchronizuje a czasem przez 2-3 dni out of sync. Teraz mam zscynhronizowany.
@m00n: poprostu DEV PCC Wali w HU.... zresztą to Kredyni tych dwóch co stworzyli PolishCoin. Zero ambicji, zero rozwoju. Popatrz jak inne coiny działają, rozwijają się, programiści pracują. Ale co zrobić jak dwóch biedaków TERE i ten DRUGI zabrali się za kryptowalutę. Może społeczność coś zdziała bo Ci kretyni na pewno nic nie zdziałają.
@m00n: No nie wiem czemu , nie wiem dlaczego ale portfel PCC nie synchronizuje się w ogóle. Może dlatego że ściągnąłem od samego początku nowy portfel. I może dlatego nie chce pociągnąć bloków. Aczkolwiek to także wina kretynów którzy stworzyli PCC i olali. Czyli TERE i tego drugiego.
@m00n: nic z tego zapora wyłączona, nawet antywirusy odinstalowałem i nic. Nie synchronizuje się. Dodam że na tym samym komputerze swego czasu się synchronizował. Więc nie wiem o co kaman.