Wpis z mikrobloga

@O__Q: Dopiero pierwsza godzina, kupiłem w Humblebundle, co ciekawego daje dodatek? Mogę dostać za free też w wersji na Steama, warto zainstalować go na macu tylko dla tej gry? Będą z tego jakieś dodatkowe ciekawe opcje ;)?
@O__Q: Faktycznie jest dodatek :) Wydaje mi się, że jeszcze nie do końca kumam tę grę.. No chyba, że ona jest tak zakręcona, że nie da się jej do końca kumać..
@KikU: isaac to skill + wiedza ;] bo przedmiotow jest sporo, a niektore polaczenia... sa nieprzyjemne :D

kiedy wygrasz troche wiecej, to fabula sie rozwinie. mam nadzieje tylko, ze ogladales poczatkowy filmik. bo on wiele tlumaczy i pozniej po wygranych bedziesz kumal o co chodzi. plus pamietaj, jedno przejscie to za malo ;]
@O__Q: Nie, przerwałem ten filmik, da się go odtworzyć :D? Co mam robić na początku? Robić wyzwania, zwykłą grę? Nie da się zapisywać ani nic, prawda? Jest jakaś opcja przeczytania informacji o przedmiocie który zebraliśmy? Bo np. zebrałem 2 karty 2 kier i trefl i w sumie nic mi nie dało wykorzystanie ich..
@O__Q: Uhm, teraz znalazłem czerwoną łatkę i perłe mamy, są po lewej stronie ekranu, nie mam pojęcia jak to aktywować czy cokolwiek z tym zrobić..
@KikU: przy kolejnym uruchomieniu z tego co wiem tylko.

na poczatek zwykla gra, duzo zwyklej gry i odblokowywanie przedmiotow ;]

przedmioty tylko na wiki - przedmioty, karty tarota, trinkety. nazwa przedmiotu wyswietla sie po zebraniu. pozniej jak bedziesz gral wiecej, juz sie nauczysz na pamiec :P

zapisywac sie nie da. run do umarcia albo przejscia :P
Dzięki za tyle podpowiedzi- jeszcze spytam o jedno, ten pokój pełen krwi z kolcami po środku do czegoś służy?
@O__Q: Jak można wymieniać trinkety? Bo napisałeś o tym, a nie mogę tego nigdzie znaleźć.. Chodzi Ci o to, że jak znajdę drugi to mogę je zamienić ze sobą ;)?
@KikU: po prostu bierzesz trinket i zamienia ;] wyrzuca stary, bierze nowy.

kleszcz jest niewymienialny. jak juz masz kleszcza, to nic z nim nie mozesz zrobic.(chyba, ze masz torebke, ktora pozwala nosic dwa trinkety)