Wpis z mikrobloga

A do czego Ci potrzebny ?


@psposki: kurczę no właśnie to jest problem, pierwszy raz mam mieć smartfona i trochę się w tym nie ogarniam. Fajnie by było jakby był spotify, facebook, może endomondo

plusik za LTE, minus za brak NFC


co daje lte a co nfc?
@Glorious_Fetus: LTE to szybki internet mobilny (ale chyba tylko Plus nie ma z tym większych problemów), a NFC to taka idiotyczna technologia bo niby umożliwia płacenie telefonem jak kartą zbliżeniowo i służy do wysyłania plików, ale z tym płaceniem to trzeba troche cudować, a przesyłanie plików zbliżeniem telefonów już było i nazywało się podczerwień.
@Glorious_Fetus Jestem posiadaczem Lumii 625 od prawie dwóch miesięcy. Smartfon wywarł na mnie dobre wrażenie, działa dość płynnie, a na brak aplikacji/funkcji nie narzekam. Aczkolwiek korzystanie z paru aplikacji na raz przy 512 MB RAM od czasu do czasu kończy się "wznawianiem". Mnie to nie rusza, gdyż WP ogólnie nie łapie ścinek znikąd, ale dla niektórych "wznawianie" może być irytujące. Aparat robi fajne zdjęcia, filmy również ładnie wyglądają. Na plus zasługuje też
@Glorious_Fetus: Zapomnij o dobrych zdjęciach na 625, a w nocy to nawet nie masz po co go wyciągać.

Nie podświetlane przyciski funkcyjne. Może to przeszkadzać, ale idzie sie przyzwyczaić. Tak to miałem i może być.