Wpis z mikrobloga

O #!$%@? mirki :D Grał ktoś z was kiedykolwiek w gre #lineage2 ? Własnie mnie naszła chwila nostalgii kiedy to 8-6 lat temu grałem na serverze Dragon-Network. Pamietam, że ludzie na teamspeaku przez pare tygodni nie wiedzieli ze mam 12-14 lat tylko ze ok. ~17 :D Najlepsze było to ze w klanie były same osoby po 20-30 lat a ja byłem vice-liderem i nimi kierowałem ;;

Po tylu latach nadal mam numery telefonu osób które mi dzwoniły kiedy mam wbijać na serwer bo wojna XD Do tego pamietam ludzi nicki i jak sie klan nazywał dzieki czemu znalazłem strone która sam zrobiłem w wieku no ok. 13 lat:


http://www.triari.ovh.org/index.html

Miałem nick IceGhost :D Może jest tu ktoś kto też chociaż wtedy grał na tym serverze :)


#gra #nostalgia #coolstory
  • 24
  • Odpowiedz
@ibeafraidi: hmmm :D ja przez tą gre nie zdałem w pierwszej technikum.

to granie do rana, te campy na baraka, epiki... te mordobicia na SV :D aż się łezka w oku kręci :D

grałem na L2ex serw aria
  • Odpowiedz
@Syndram: Pamiętam serwer ;) Na serwerze dragon network było chyba takie coś że mozna było miec skille dwóch postaci naraz i zeby tak mieć trzeba było mieć Horna z jakiegoś potwora i sie kampiło o 2:00 zeby dropło :D o matko ale nostalgia motzno ;_;

@kodekscywilny: Dzieki tej grze mam #!$%@? oczy bo -2.00 wad i zrośnięta stuleje :/
  • Odpowiedz
@ibeafraidi: ja na dragonie zaczynałem przygodę z l2 :D (z kumplami)

to było tak dawno, dawno temu...

ale pamiętam jak na dueliste w giran kupiłem set d grade hvy pomieszany z light i robe bo tak mi się podobało :D
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack: abyss był chyba ruski ale nigdy nie grałem. Ja zaczynałem od kurde nie wiem C2 chyba jak tak patrze na ekran logowania. A kończyłem jak było Freya a potem jakieś zbroje s84 to już przestawałem grać :P

@Syndram: też grałem z kumplami. Całe zycie magikami, SS, Necro xD PI to była ta wyspa co mozna było wejść na górke i bić z daleka te dinożarły? :D No
  • Odpowiedz
@ibeafraidi: Grałem w to od c2 aż do trochę później niż GoD. Piękne czasy. Pod koniec trochę mi ta gra gnoju narobiła, bo nawet dziewczynę zaniedbywałem, ale mimo wszystko wspaniale wspominam tę grę. Interlude to był moment przełomowy. Tak zajebistej gry nie zrobili i chyba już nigdy nie zrobią. Co było później, to już przemilczę. W każdym razie - gra mistrz. Zdarzało się, że człowiek czekał na bossa z całym
  • Odpowiedz
@ibeafraidi: Ta, najpierw wszystkie olewałem, później miałem ryj jak kebab, kiedy cżłowiekowi najbardziej chce się pieprzyć, a później gówno mnie to obchodziło ;p Szczerze mówiąc to nie żałuje, że w to pykałem. Trochę #!$%@?łem, że na studiach wróciłem po dłuższej przerwie. Nie miałem w co pykać i ciągle się broniłem by tego nie zainstalować. W końcu dziewczyna stwierdziła, że czemu nie ;p No i #!$%@? xD Mocno tego żałowała ;p
  • Odpowiedz
  • 0
@shadowsof2: a ja w jakimś stopniu żałuję bo #!$%@? że 3-4 lata dzieciństwa z życia wyjęte i to #!$%@? tak chamsko że nie miałem nawet żadnego kolegi a dziewczyny to mnie omijaly i do żadnej nawet słowa nie powiedziałem bo stuleja. Jedyna dziewczyna z którą gadalem to była ŻelaznaDziewica z klanu 10lat starsza z seksownym głosem :3

Przynajmniej gruby nie byłem XD
  • Odpowiedz
@ibeafraidi: A #!$%@? w to, nic nie zmarnowałeś. Przynajmniej się dobrze bawiłeś. Ja ze starymi kumplami w pewnym momencie siłkę zrobiliśmy, więc jeszcze pakować zacząłem. W ogóle byłem tak #!$%@? silny, że teraz jest to dla mnie nie do pomyślenia. Byłem szczylem ćwiczącym 80kg sztangą na normalu po 10 powtórzeń ;p I tak #!$%@?, bo nie było po mnie widać. Grałem tyle, że mój dzień wyglądał tak:

1. Gra

2. Szkoła/ lub nie
  • Odpowiedz
@ibeafraidi: A i grałem na prawie każdym serwie jaki istniał ;d Tylko na Dragonie nie grałem xD Wszedłem, spotkałem jakiś typów PK'ujących w początkowej wiosce i teksty typu "#!$%@? twoją matkę". To były prawie początki Dragona, ale już wiedziałem, że tam nie będę grał i tak zostało ;p Przeżyłem trzy serwery zamknięte przez FBI ;p
  • Odpowiedz
@ibeafraidi: Skasowało ;p Anyway, praktycznie zawsze grałem na serwach bez dotacji. Zdarzało się, że bogate klany kupowały sobie bonusy u GM'ów, ale to co się działo na Dragonie to był epic. Nieśmiertelność typa na siegu niszczyło system ;p
  • Odpowiedz