Wpis z mikrobloga

#mundial #pilkanozna Zaczyna mnie #!$%@?ć fakt, że regularnie ktoś wrzuca wpis o tym jaki to jest alternatywny i nie ogląda mistrzostw. Te pytania w stylu "czy jestem mniej menski?!", bądź twierdzenia o tym ilu to jest na świecie facetów co olewa piłkę nożną, czy głupiutkie "jak można oglądać spoconych gości biegających za kawałkiem skóry?!". Jest protip - jeśli to Was nie jara, polecam wyjść na rower, pograć w tomb raidera, pooglądać filma czy #czarnolisto i gitara. Jak jest liga światowa w siatkówce, to nikt nie uzewnętrznia się na temat odbijania sposobem dolnym, jak jest Tour de France czy inny z tourów, to nikt nie zwraca uwagi, że jeżdżo cyklisty. A teraz robią się dwa obozy i nawzajem będzie leciał hejt, że jedni oglądają i są prawilni, a reszta plebs, bądź odwrotnie. Po co?
  • 6
@Windoctor: Niestety zawsze znajdą się sceptycy. Nic nie poradzisz. Ja nie lubię eurowizji i jak była eurowizja to też tu co drugi wpis o tym był, ja tego nigdy nie oglądam i te wpisy może trochę wkurzały, ale nigdzie nie wylewałam swojego niezadowolenia.