Wpis z mikrobloga

Dlaczego kuce tak bardzo atakują innych za próbę dowiedzenia się o jakieś konkrety dotyczące programu ich partii?

Z dzisiaj: „ua ha ha ha ha ha, koleś skąd Ty się wziąłeś, to Ty się do mnie odzywasz ze swoimi mądrościami, bua ha ha ha ha. Zresztą JKM się wyraził jasno do jakiego elektoratu chce trafić i TY do niego nie należysz.

Co za gość.

A jeszcze strzel FOCHa i napisz, że nie będziesz głosować na KNP (choć i tak byś nie zagłosował).

P.S.

beza z typów co jako warunek konieczny stawiają zobaczenie wyliczeń. beka mocna z podludzi”

Zadajesz proste pytanie (czy raczej przypominasz @Jacek_Wilk żeby wrzucił te „gotowe wyliczenia” do internetów – albo tekst obiecany jakieś dwa tygodnie temu, ja nie zapominam), a w odpowiedzi, po dużej dawce kluczenia i opowiadania bzdetów (zapewne miało to być masakrowanie), dostajesz diagnozę: należysz do podludzi i jesteś za głupi by zrozumieć Jonasza Koran-Mekkę.

Kuce ogarnijcie się pls. Kiedy wreszcie poznamy te sławne wyliczenia kosztów reformy emerytalnej i projekt budżetu KNP? Ponoć jesteście gotowi rządzić choćby od jutra.

#korwin #knp
  • 6
ua ha ha ha ha ha, koleś skąd Ty się wziąłeś, to Ty się do mnie odzywasz ze swoimi mądrościami, bua ha ha ha ha. Zresztą JKM się wyraził jasno do jakiego elektoratu chce trafić i TY do niego nie należysz.


@kociarz: Niech zgadnę - franek?
Niech zgadnę - franek?


@spatsi: Bingo. Wygrałeś medal z cebuli.

Weź przeredaguj ten wpis.


@FilozofujacaCalka: Jest pierwsza, ja jestem zmęczony, weź wyjaśnij co dokładnie jest nie tak. Słowa w cudzysłowie to cytat, nic nie zmieniłem. Jeśli chodzi o „moją” część to chętnie poprawię, o ile dowiem się co jest nie tak
@kociarz: Głosowałem na KNP, ponieważ ich postulaty wyborcze trafiają do mnie najbardziej. Jednakże sam jest ciekaw wyliczeń, przecież mogą być orientacyjne...