Wpis z mikrobloga

jakiś czas temu umieściłem tu take ogłoszenie ! Hej, jest tu jakaś mirkokoleżanka chętna na podryw? Ja lvl 22, inteligenty wykształcony, z wyglądu przeciętniak ale do uratowania.Trzeba coś ze sobą zrobić i próbować wyjść z nolife Są chętne?... i wiecie co? dostałem odpowiedź. Na początku kilka drętwych wiadomości, ale z każdą następną coraz luźniej. Wkroczyłem z nią na tematy jak dotąd nie poruszane z nikim innym, czułem że mnie rozumie i podoba się jej mój sposób postrzegania kobiet. W końcu ktoś mnie dostrzegł i docenił, wartości które wyznaje nie okazały się martwym reliktem przeszłości, zapomniane w świecie goniącym za atencją i ignorancją, pełnym egoizmu. Ta znajomość wprowadziła w moje smutne życie uśmiech, gdy rano wstaje rozmyślałem nad tematami następnych rozmów. Na każdą wiadomości od niej. czekałam tak jak dziecko na Gwiazdkę. Moja samoocena z 3/10 wzrosła do 7/10, uwierzyłem, że ktoś taki jak ja może zainteresować śliczną dziewczynę. Całe dnie chodze z rozśpiewanym sercem, tylko kobieta może dać mi takie szczęście!. #wygryw #oswiadczenie #nocnazmiana #twnogf #twn
vader05 - jakiś czas temu umieściłem tu take ogłoszenie ! Hej, jest tu jakaś mirkokol...

źródło: comment_rXIj2QYowj6ZMnAxnX0xOtrQIkJ1023r.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz