Wpis z mikrobloga

Mireczki, czy inne duże miasta w #anglia są tak samo drogie jak #londyn jeśli chodzi o ceny mieszkań? Przykładowo, jeśli pokój/mieszkanie w Londynie kosztuje 100f/tydzień to czy w Liverpoolu/Manchesterze etc takie mieszkanie kosztowałoby powiedzmy 50f/tydzień? Generalnie, które duże miasta są najtańsze i mogą dać spory profit? Tudzież jakie miasta polecacie? Gdzie najłatwiej znaleźć pracę etc?

Myślę nad opuszczeniem Cebulandii i chcę się dowiedzieć dokąd ewentualna przeprowadzka dałaby największy profit i możliwość odłożenia sporej ilości funciaków zarabiając najniższą krajową (970f).

#emigracja #zagranico
  • 37
@abcc4: może być problem z dostaniem pokoju, jest na tyle tanio ze raczej wynajem domku. A taki za £400 nawet dostaniesz (za miesiąc)
@omik:

Czyli za minimalną pensje można sobie mieszkać w domu i mieć pieniądze na samochód, jedzenie, opłaty i nadal trochę kasy, żeby z łatwością kupić najnowszego iPhona albo inny gadżet?

Skoro w Londynie pokój za 400, w mniejszych miastach za 280-300, to w małym miasteczku ze 150-200?: >
Od 50 za jedynkę, 70 za dwójkę [tydzien] . Domy kolo 550 miesięcznie. Bilety 4£ day saver, 2,10 single ticket. Mnie się podoba. unikaj dzielnic Handsworth oraz sparkbook i sparkhill. Erdington na propsie i sutton coldfield.