Wpis z mikrobloga

#propozycja #porkizmieniaswiat

moja propozycja na wlacznik swiatla, u nas zazwyczaj jest klasycznie tak jak na zdjeciu nizej, niby ok, ale polecam wlacznik gdzies na wysokosci naszej wyprostowanej reki mniej wiecej, aby po prostu idac, moc go klepnac bez wysiklu, lekko wychylajac reke. Na poczatku dziwnie i niby nic, ale teraz jestem na tyle przyzwyczajony, ze po prostu irytuja mnie wysoki wlaczniki. Sa dwa powody, aby dzieci nie musialy sie wspinac czy skakac do wlacznika swiatla, no i drugi aby nam zylo sie wygodniej. Naprawde polecam jak ktos bedzie mial remont, zamontowac wlaczniki troche nizej, nie pozalujecie, a na pewno nie zechcecie wracac do klasycznego wygladu. Komfort i wygoda nie porownywalne, zajete rece, i zgrabnym ruchem biodra, czy brzucha, jak puszysci i pyk swiatlo zapalone, ewentualnie z kolanka lub nogi tez jest w pyte :D np jak niesie wasza luba 20 piw, aby nie musiala przynosic tylko po 10 w rece :D tylko 20 na raz :D

#protrip #hacklife
porque - #propozycja #porkizmieniaswiat 



moja propozycja na wlacznik swiatla, u na...

źródło: comment_QmQ4gVnDFv6sjnZxOu3xvlSYxcZJSVwk.jpg

Pobierz
  • 16
@MrTofu: ale serio polecam, wczesniej dziwnie na poczatku na to patrzylem, a teraz sie dziwie jak tak ktos nie ma :D i nie wygodnie juz tak podnosic lape :D po prostu idziesz i bez patrzenia klepiesz wlacznik, bo na wysokosci dloni xd
@Tekturka: tu musze sie zgodzic, np z kanapa tak mam :D ale jest to juz rozwiazane xD no i jak masz niedaleko lozka, to tez nie musisz wstawac, bo wtedy kolo lozka montujesz tez na takiej wysokosci :D i jest gitarka :D dlatego perfekcyjne rozwiazanie to jest :D no prawie :D
@Tekturka: tez ciekawe :D no ale mysle ze lepiej wlacznik kolo fotela zamontowac na ta wysokosc i bez wstawania mozna :D tak samo jak mam przy kanapie i lozkach, po prostu obok pstryk, i wszystko pod reka :)
@porque: z tymi zajętymi rękoma to jest pomysł. Mógłbym po prostu kopnąć kolanem włacznik. Teraz wymaga to odemnie codzinnego treningu karate, jakbym chciał raz na miesiąc tak kliknąć. Szkoda, że jestem świeżo po remoncie :(
@t3rmi: wybacz :( ale serio polecam, nastepnym razem jak bedziesz robil czy cos, to przemysl to i sobie przetestuj co tracisz :) ja mam tak wszystkie wlaczniki :) i sobie chwale, wlasnie glownie z takich powodow, czesto robie herbate czy cos, biore wszystkie na raz, to potem pyk kolanem, albo po prostu dupa i po problemie gasze swiatlo i wychodze :)
@porque: też sobie myślałem, że zoptymalizuje sobie wszystko, na początku chciałem fotokomórki, ale jak przyszło co do czego to zająłem się poważniejszymi problemami. Trochę mi takich drobiazgów brakuje, np. okablowania głośników, gniazdek w niektórych miejscach, ale teraz nawet nie żałuję, że skoncentrowałem się na praktyczniejszych elementach, np. klimatyzacji :D
@t3rmi: no to najwazniejsze, aby to bylo pod ciebie :) i zeby to tobie pasowalo i zylo sie jak najwygodniej i jak najlepiej :)

bo ja osobiscie mam klimatyzacje, ale nie uzywam, bo nie lubie tego zapachu i ogolnie tego klimatu sztucznosci xD powiedzmy nienaturalnosci, ale pewnie to przez filtry czy co tam ma, by przydalo sie czyszczenie xD

no i jeszcze kiedys bedziesz mial czas czy okazje zamontowac te duperelki
@porque: no jak tylko znajdę czas i pieniądze to na pewno właduję tyle elektroniki, że mi wifi przestanie działać :D A co do klimy to na bank musisz przeczyścić, bo u mnie to powietrze jest świeższe i czystsze niż w górach o poranku :)
@t3rmi: moze byc, bo zwlaszcza na poczatku dziwnie pachnie xD

no no zapowiada sie pysznie :D z elektronika :D tylko swiatlowody podciagnij :D zydopejsow starczylo, aby to wszystko uciagnac :D