Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #bokuwatomodachigasukunai #senakashiwazaki #coolstoryrejwen

Co ja się mam z tymi babami... Ruri wysłała mnie na miasto, bo skończyły się w ten upał zasoby do picia, a z racji tego, że ma cholerną rację to wyruszyłem, a sama się chłodziła przy kompie przeglądając mirko :/

Ale nie ma tego złego, bo po drodze spotkałem starą znajomą Sene, która zaczynała konsumować samotnie posiłek :<

Na szczęście miała dobry humor i poprosiła mnie, abym dotrzymał jej towarzystwa, bo tak samotnie to jej głupio siedzieć (oczywiście się zgodziłem, bo zostawić samotną kobietę to grzech, a Ruri na pewno zagrywa w jakiegoś MMO).

Zaczęliśmy wspominać stare czasy, ale szybko doszło do rzeczywistości... Wypłakała mi się, że kolejny chłopak ją zostawił i to wszystko przez jej charakter, że już kupiła nawet kota do zabawy, a w dodatku Yozora zaczęła ją hardo w------ć :<, ale są też dobre strony, bo została modelką i w życiu zawodowym jej się powodzi.

Po skończeniu opowiadania jak mi się układa to zadzwonił jej telefon, że za godzinę ma kolejną sesje.

Dowiedziałem się, że akurat w tym mieście musi spędzić jeszcze z dwa tygodnie i czy może nas odwiedzić, bo chce poznać moją wybrankę... Nie widzę problemu.

No nic, pożegnałem się i wyruszyłem do sklepu... Klient przede mną kupił ostatnią butelkę Peppera :<, ale na szczęście była promocja na czteropak wody i 2 butelki Pepsi to myślę, że powinno styknąć na jakiś czas...

Po powrocie do domu zastałem koteczka śpiącego na klawiaturze, a na ekranie komunikat o staniu w kolejce do połączenia na serwer :]
BlackReven - #randomanimeshit #bokuwatomodachigasukunai #senakashiwazaki #coolstoryre...

źródło: comment_ZleVedHIYrrFHGDeEPpbZx05zjQv1szX.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach