Wpis z mikrobloga

@Vegan: wątpię, aby dorobili (co to za edycja limitowana jeśli się dorabia kolejne serie?). Już bardziej liczyłbym na to, że na preordery puścili tylko część całego nakładu.

Co do ceny: nawet paru mirków tutaj kupiło 2 egz z myślą, że drugi sfinansuje im zakup pierwszego. ;)
@Pipek:

@rss: Ech no ból nieziemski :/ Mało jest gier, które są dla mnie must have, a dla takich kupuje EK. Najgorsze jest to, że nie wiedziałem o kupnie na cdp.pl szukałem na gogu i na gram.pl

A tu taki #!$%@?.
@Vegan: Nie zastanawiacie się ani chwili na jaką platformę? Właśnie nie wiem jak mój PC, czekam na oficjalne dane systemowe, W2 chodził prawie na ultra, ciekawe czy W3 zadziała na średnich hmm.. jeśli nie, to zapewne inwestycja w PS4, ale także nie wiadomo jak wypadnie PC vs PS4 vs XO
@MarioMAX: Dla save z w1 i w2 tylko PC. Poza tym grafika będzie podobna jak na PS4, a jakbym do tego czasu zmienił grafę na coś mocniejszego to bedzie lepiej. W koncu do 02.15 jeszcze daleko. Grafiki stanieją, a PS4 lepszym sie nie stanie.
@Vegan: Będzie się dało zrzucać save-y z PC do wersji PS4, kiedyś ktoś z CD-projectu mówił, nie wiedzą jeszcze w jakiej formie to będzie występować, ale myśleli nad jakimś programem do konwersji pliku. Ale nie chcę dokładnie wprowadzać w błąd, dawno o tym czytałem, wiem na 100% że savey przeniesiemy