Wpis z mikrobloga

Muszę wymienić zasilacz od laptoka (asus x53s), bo przy obecnym strasznie mi zewnętrzny monitor mruga. Obecny zasilacz to jakieś gunwo marki "energy4you" 65W. Na co patrzeć przy wyborze zasilacza, poza tym żeby napięcie się zgadzało i wtyczka? Na pewno na większą moc, ale czy coś jeszcze? Polecacie jakąś konkretną firmę zasilaczową? Brać oryginała? 90W wystarczy żeby ten monitor, czasem wieża i inne pierdoły współpracowały bezproblemowo? Pomuszcie, bo mi zaraz oczy wypłyną od tego mrugania ;_; #laptop #zasilacz #elektronika #komputery
  • 5
@freund: Miałem kiedyś podobnie, na monitorze podłączonym po vga lekko mrugał obraz. Wystarczyło jednak wpiąć zasilacz albo monitor do gniazdka poprzez rozdzielacz bez bolca uziemiającego i problem znikał. Coś jak to Nie jest to może super rozwiązanie ale działało.
@freund: U mnie jakoś to pomogło, nie mam pojęcia czy w twoim przypadku będzie podobnie. Może zamiast wykręcać bolec łatwiej będzie go owinąć taśmą. No i nie wiem czy sprzęt bez uziemienia będzie równie bezpieczny i czy nie uszkodzi się przy jakiejś burzy czy coś.