Wpis z mikrobloga

@PanDyrektor: sympatyk tylko here ale w czym probleu? To datki jak na kościół od jego wyznawców. Wiadomo ze Korwin za darmo po Polsce nie jeździł a przecież był wszędzie. Plakaty i inne badziewia tez kosztują.
  • Odpowiedz
@bohlen: Sympatykiem Korwina nie jestem ale co tu do tłumaczenia? Są finansowani ze składek darczyńców, więc o co ten cały ból dupy? To co odstawiła Pitera w Polsacie to hipokryzja jakich mało, media niech się zajmą lepiej kasą jaką przepierdzielają partie czerpiące pieniądze z budżetu państwa. Cały ten chory system powinno się zlikwidować albo ograniczyć do jednej kwoty, niezależnie od zdobytych mandatów.
  • Odpowiedz
Przecież to nie są publiczne pieniądze, lecz z dobrowolnych składek.


@stjimmy: Co nie zmienia faktu, że to nepotyzm. Szkodliwy wzór, który może sugerować, że będzie posługiwał się podobnym kluczem przy zatrudnianiu asystentów i wydawaniu unijnej – czyli publicznej – kasy. Kto nie umie się ładnie zachować z drobnymi sprawami, ten zawali w dużych.
  • Odpowiedz
@kociarz: Nie mam pojęcia. Ale darczyńcy powinni się martwić, jeśli córka Korwina wzięła więcej niż wynosi rynkowa wartość usługi. Podejrzewam, że było taniej.
  • Odpowiedz
Ale darczyńcy powinni się martwić, jeśli córka Korwina wzięła więcej niż wynosi rynkowa wartość usługi. Podejrzewam, że było taniej.


@kunajk: Ma pan dowód?
  • Odpowiedz
@kociarz: Pamiętam, że miałeś problemy z Bastiatem, więc pozwól, że zacytuje sam siebie:

Nie mam pojęcia. (...) Podejrzewam, że było taniej.


Pogrubiłem kluczowe słowa.
  • Odpowiedz
Pogrubiłem kluczowe słowa.


@kunajk: Podejrzewam, że większość wyborców Korwina to kretyni. Oczywiście nie mam na to dowodów, ale to żadna nowość dla łykających brednie o cytrynach na Grenlandii i niższej efektywności NFZ niż prywatnych ubezpieczycieli. Mają przecież swojego proroka :D
  • Odpowiedz