Wpis z mikrobloga

Dajcie spokój Wilkowi, facet ma ważniejsze sprawy (jak na przykład pisanie konstytucji), a poza tym wszystko jest jasne. Nie widziałem też żeby coś wam obiecywał. Irytująca jest ta postawa roszczeniowa. Wszelkie informacje są w necie, wystarczy poszukać, w końcu na wszystkie pytania odpowiadano już milion razy. W sprawach szczegółowych oczywiście nie ma oficjalnego i ostatecznego stanowiska, ale wiadomo jakie są opcje (np. bon edukacyjny albo pełna prywatyzacja). Szczegóły będą ustalane już w
  • Odpowiedz
Dajcie spokój Wilkowi, facet ma ważniejsze sprawy (jak na przykład pisanie konstytucji)


@Jah00: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nie widziałem też żeby coś wam obiecywał


akurat jeśli chodzi o jego obietnicę to było ich więcej niż odpowiedzi w AMA

W sprawach szczegółowych oczywiście nie ma oficjalnego i ostatecznego stanowiska, ale wiadomo jakie są opcje (np. bon edukacyjny albo pełna prywatyzacja). Szczegóły będą ustalane już w sejmie zależnie od sytuacji.


to gorzej niż tekst: "Podniesiemy podatki?
  • Odpowiedz
@rerwen: Poproszę o link do tej obietnicy, bo czytałem i nie znalazłem. Jesteś trochę niepoważny. Jak się dostaje tyle pytań naraz to przecież nie da się odpowiedzieć na wszystkie na raz. Program partii jasno określa ramy postulatów, jak nie chcesz zmian to nie głosuj i masz to gwarantowane. A szczegółów nie da się podać nie znając konkretnych kwot, budżetu, poparcia dla zmian innych ugrupowań partyjnych i niepartyjnych i grup społecznych oraz
  • Odpowiedz
@Jah00: masz kilka, bo nie będę przeglądał całej jego działalności na wykopie tylko po to, żeby ciągle to samo kopiować:

Dziś wieczorem po wiecu pojawi się część odpowiedzi, a w dniu jutrzejszym będę odpowiadał na wszystkie pytania, które nie łamałyby ciszy wyborczej.


będą dziś, nie zdążyłem ze wszystkim wczoraj


.

Ależ proszę o przesłanie pytania - postaram się odpowiedzieć jak najszybciej.


Proszę o adresy mail; prześlę odpowiedź


postaram się odpowiedzieć na
  • Odpowiedz