Wpis z mikrobloga

@Kultywator92: ja mam męski, ale nie wzięto w tym teście pod uwagę wielu czynników mogących dawać inne odpowiedzi

@SScherzo: o ile dobrze pamiętam dyslektycy potrzebują więcej czasu na zastanowienie, która strona jest lewa, a która prawa, możesz to jakoś zweryfikować droga koleżanko?
@Tamerlan: proste. lewaq

Twój wynik:40 punktów


Niezależnie od twojej płci, twój mózg ma więcej cech żeńskich niż męskich. Dobrze odnajdujesz się w sytuacjach społecznych, #!$%@? cię spryt, dobra pamięć, umiejętność wyczuwania ludzkich intencji. Gorzej radzisz sobie z zadaniami logicznymi i orientacją w przestrzeni.

Kurdebele.
@Kultywator92:

@SScherzo:

60 punktów

Niezależnie od tego, czy jesteś mężczyzną czy kobietą, twój mózg ma więcej cech męskich. Dzięki temu lepiej radzisz sobie z konkretnymi zadaniami, skupiasz się na całości, nie na szczegółach, potrafisz wyciągać trafne wnioski z danych. Całkiem nieźle radzisz sobie z orientacja w przestrzeni, gorzej z odgadywaniem intencji osób, ich nastrojów i zapamiętywaniem szczegółów.
@SScherzo:

@Szarlejowiec: Twój wynik:45 punktów

Niezależnie od twojej płci, twój mózg ma więcej cech żeńskich niż męskich. Dobrze odnajdujesz się w sytuacjach społecznych, #!$%@? cię spryt, dobra pamięć, umiejętność wyczuwania ludzkich intencji. Gorzej radzisz sobie z zadaniami logicznymi i orientacją w przestrzeni.


Nie wiem czemu tak. Może dlatego, że szukałem miejsca aby wykręcić i pojechać przodem XD
gorzej z odgadywaniem intencji osób, ich nastrojów i zapamiętywaniem szczegółów.


@Kultywator92: to jest informacja nieprawdziwa

wystarczy, że na kogoś spojrzę, albo nawet koło niego chwilę postoję i już wiem co to za typ - ha, ha
@SScherzo: ostatnio miałem taką sytuację, że stałem w kolejce u lekarza i przyszła jakaś babka, poczułem się wtedy źle jak ona przyszła, czułem się osaczony, miałem wrażenie, że to osoba natarczywa i upierdliwa, a przy tym męcząca. później rozmawiałem z taką panią, przy niej nie miałem takich negatywnych odczuć i ona mi powiedziała, że to akwizytorka #coolstorytroche
@SScherzo: kiedyś przejeżdżałem przez przejazd dla rowerów i włączyła mi się taka projekcja w głowie. widziałem jednocześnie wszystko dokoła, ale widziałem też siebie z boku jak wjeżdżam na to przejście i potrąca mnie samochód. oczywiście w tej samej chwili nacisnąłem z całej siły na oba hamulce, a babka, która zwolnił przed przejazdem zamiast na hamulec nacisnęła na gaz (pewnie nie miała prawa jazdy), a jej partner, który koło niej siedział był
Twój wynik:

70 punktów

Niezależnie od tego, czy jesteś mężczyzną czy kobietą, twój mózg ma więcej cech męskich. Dzięki temu lepiej radzisz sobie z konkretnymi zadaniami, skupiasz się na całości, nie na szczegółach, potrafisz wyciągać trafne wnioski z danych. Całkiem nieźle radzisz sobie z orientacja w przestrzeni, gorzej z odgadywaniem intencji osób, ich nastrojów i zapamiętywaniem szczegółów.