Wpis z mikrobloga

@3nriqu3: To pytanie pojawiało się wiele razy na naszym forum, korzystaj z wyszukiwarki. Zamykam temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

--------------------------------------------------------------

- Płyta główna ASRock H87 PRO4
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mer: Biore pod uwage oba rodzaje sluchawek. Na zupelnej ciszy mi nie zalezy. Beda uzywane glownie na ulicy. Nie jestem audiofilem, ale zalezy mi na w miare dobrym tlumieniu i czystym, glebokim dzwieku.
  • Odpowiedz
@3nriqu3: K518Dj

- musisz zmierzyć zanim kupisz, bo u mnie na maksymalnie rozciągniętym pałąku były zwyczajnie za małe

- zdecydowanie nie sa to słuchawki na lato. Na zimę ok, ale jak chcesz ich używać teraz to potok potu z uszu gwarantowany.
  • Odpowiedz
@sspiderr: 518dj kazdego cisną chyba :P Ale to są słuchawki do klubu dlatego mocno cisną by izolacja była dobra.

@3nriqu3: Ulica - tanio dobrze Koss Porta Pro, wyżej PX 200-II. Z czego chcesz je napędzić? Jaki dźwięk preferujesz?
  • Odpowiedz
@3nriqu3: Bezdyskusyjnie Porty jeżeli preferujesz ciepły lecz basowy dźwięk jednak konstrukcja otwarta, jeżeli chcesz izolacje to k404 ew do senków dołóż. PX 200-II albo starsze PX 100.
  • Odpowiedz
@3nriqu3: osobiście używam K618DJ i uważam, że są świetne. Super tłumią otoczenie i dynamika utworów jest świetnie słyszalna, do porównania mam Pioneer HDJ500 (ta sama półka cenowa) i różnica jest ogromna. K404 ma znajomy od kilku lat i również bardzo sobie chwali. 403 nigdy nie słyszałem, więc się nie wypowiem...
  • Odpowiedz