Wpis z mikrobloga

#informatyka #laptop

Acer coś się poprawił względem jakości produktów? Znalazłem takie coś i szczerze mówiąc brałbym chętnie. Grafika wydaje się być dość konkretna, żeby czasem odpalić jakąś gierę, poza tym to raczej facebook, skype, i tematy okołobiurowe. Matowa matryca też jest jakąś zaletą. Za jakiś czas za napęd dorzuciłbym ssd.

Nada się? Warto w tej cenie?

http://www.x-kom.pl/p/189460-notebook-laptop-15-6-acer-e1-570g-i3-3217u-4gb-500-gt740m-srebrny.html
  • 13
Ja powiem szczerze, że mija 3.5 roku odkąd kupiłem swojego Aspire 5542g. Wszystko było ok, gdy miesiąc temu się #!$%@?. Tylko dioda się świeciła, jest po naprawie, tzn dzisiaj wrócił i działa xD

Stan obudowy oceniam na dobry, bo nadal ładnie wygląda, zawiasy Nie mają luzów. Jedynie do czego mogłem się przyczepić to odprowadzanie ciepła
@le_diavolo:

średnio, widzę, że poleciałeś na zubożone gt740, ale nie z niskonapięciowym i3.

Acer coś się poprawił względem jakości produktów?

17 calowa wersja z Gtx760, 15 z IPS i ich najwyższy ultrabook nie są/były takie złe.
@Pustulka: Sprawa wygląda tak, że do piątku muszę ogarnąć siostrzenicy laptopa w cenie właśnie do 1700-1800. Dziś się dowiedziałem, że trzeba "coś" kupić, więc zakup internetowy odpada bo do piątku nie dotrze, muszę szukać czegoś w stacjonarnych sklepach, choć zazwyczaj jest drożej :/

Tak jak pisałem laptop nie musi być supermocny, byleby dał radę odpalić jakieś simsy i nie mulił za bardzo. Jak ten Acer wygląda w takim świetle?

Objeździłem dziś