Wpis z mikrobloga

Kupiłem kiedyś Deus Ex HR po angielsku na X360. Gierka miodna ale mało kumałem co gadali wiec na shanghaju odpuściłem. Jakiś czas temu była promocja na steam na DE za grosze. Myślę sobie kupię i w końcu po polsku przejdę. Dupa. Gra na moim lapku śmiga niby pięknie ale czasem ścina i dziwne rzeczy się dzieją z vsync, odpuściłem. Miesiąc temu wyrwałem kilka gierek na Xa i w tym DE po naszemu. Zostawiłem go sobie na koniec i właśnie ogrywam. Niby w końcu spokój.

Nieprawda. Przed chwilą kupiłem wersję reżyserską bo kosztuje mniej niż samo dlc i do tego kolekcjonerke po eng. Mam 5 egzemlarzy gry której nie przeszedłem ;) Podobnie mam z Gears of Wars (3x2 edycje), kilka jeszcze gier jak Forza 2,3 czy Alana też mam podwójnie. Obawiam się że to może być choroba. A wy jak mireczki ? Lubicie gry w pudełkach czy wolicie digital ? Kupujecie kolekcjonerke jak gra była wypas a widzicie okazje ?

#gry #ps3 #xbox360 #pc
  • 3
@Primoza: na PC nie mam ani jednej fizycznej kopii, zdecydowanie wolę digital. Za to na xboksa mam dość pokaźną kolekcję płytek, w tym kolekcjonerki. Ale xbox zostanie u mnie po wsze czasy i z płytkami nigdy nie będzie problemu. Zakładając, że za 10 lat będzie nadal żył, to mam pewność, że pogram z płytek i nie muszę się martwić miejscem na HDD. Z PCtowymi DRMami to już nie jest takie pewne,