Wpis z mikrobloga

@saffal: ha, to bylo moje pierwsze moto! Chyba jedna z najfajniejszych 125 jakie mozna kupic. Praktycznie bezserwisowa eksploatacja i spalanie jak marzenie a do tego calkiem komfortowy gabaryt.
@jeebzdzidy: Jeżeli ktoś chce podróżować kupi varadero, jeżeli chce sporta kupi rs125. Innej konkurencji mocnej nie widzę, chyba że cross.

@Klopsztanga: Na zdjęciu jest tam jedynie uchwyt na rzepa do kasku z gwintem standardowym. Podkręcam sobie kodaka playsport ale gopro na tym też się trzyma.
@Klopsztanga: Ta kamera posiada jedną wielką wadę, ma wąski kąt nagrywania. Kupiłem ją z myślą o kręceniu rybek pod wodą na wakacjach i do tego się sprawdziła, pod wodą nawet nieźle kręci ale na moto potrzebny jest szerszy obiektyw. Zacząłem kombinować z dodatkową soczewką co odbiło się na jakości, wszystkie ujęcia z hondy w tym filmiku są kręcone tym kodakiem + fisheye. https://www.youtube.com/watch?v=Ng8it3SRJgE Odpal w HD bo zepsułem rendering.
@saffal: ile ma przejechane? Po sezonie zbyt długo, chcę teraz taką kupić xD

W ogóle ma jakieś wady ten motocykl? Oprócz podrdzewiałego kolektora oczywiście.. Bo jeden typ wkręcał, że biegi dziwnie wchodzą i to standard w modelu...
@Windmark: Moja ma lekko pordzewiały ponieważ nie mogłem wytrzymać do pełnego początku sezonu i jeździłem już jak stopniał śnieg więc sól niestety załatwiła mi tą rurę... Biegi jak na japoński motocykl przystało wchodzą dobrze, minusem jest brak wskaźnika paliwa w wersji przed liftem(jak leje resetuje licznik i już wiem ile mogę przejechać). Ma skłonności do "przewracania" się w środek do wewnątrz zakrętu ale nikt nie będzie tym kolan szlifował więc nie