Wpis z mikrobloga

@meh0wski: To się nazywa sentyment. Ja natomiast jestem wielkim fanem starych Falloutów i nie mogłem przekonać się do serii TES. Dopiero Skyrim zrobił na mnie WIELKIE wrażenie, więc chciałbym spróbować stareńkiego Morrowinda. To będzie moje 3 podejście do tej gry, dlatego poszukuję jakiś modów, które pozwolą zbliżyć się do niej gracza nie pałającego sentymentem.
@Prezes_Lato: Jak Skyrim zrobił na Tobie wielkie wrażenie to Morek Ci się nie spodoba. Znam masę ludzi, którzy zachwycają się Skyrim i psioczą na Morrowind bo jest dla nich zbyt trudne. Ja natomiast nienawidzę Skyrim i tylko Morek w moim sercu (to chyba jakaś dziwna zależność). No ale powodzenia Ci życzę w zaprzyjaźnianiu się z najwspanialszą grą ever :3
@Prezes_Lato: jest pewna paczka - Morrowind Overhaul, czy jakoś tak. Jak dla mnie jest strasznie kiczowata. Ściągnij Morrowind Code Patch, MGE, żeby dało się widzieć dalej niż 40 metrów. I tyle. Ewentualnie jakieś lepsze tekstury. btw. Mi się skyrim podobał, choć jestem ogromnym fanem Morrowinda.