Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie to całe generalizowanie i ból dupy gdziekolwiek nie spojrzę. Szanuje skrajnie lewackie poglądy z racji tego, że choć według "kuców" to nigdy nie może się spełnić tak samo według "lewaków" wolny rynek to tragedia. I jedna i druga strona ma swoich autorytetów, swoje poglądy i przekonania - można powiedzieć, że są to ludzie w pewnym sensie świadomi tego co mówią - a przede wszystkim w to wierzą. Ale nie mogę zdzierżyć masy tego #!$%@? planktonu, wyznawców gazety wyborczej, którzy nie są ani w tą, ani w tą. Nie mają pojęcia o niczym o czym mówią, tylko robią to dlatego, że gdzieś, kiedyś coś usłyszeli. Kim oni są żeby oceniać którąkolwiek ze stron? Niech śmiało wrócą oglądać nowe wpisy szafiarek, albo robić gównoburzę czy real czy barcelona #oswiadczenie #jkm #knp #neuropa #boldupy #polityka
Pobierz dyniox - #!$%@? mnie to całe generalizowanie i ból dupy gdziekolwiek nie spojrzę. Sza...
źródło: comment_P1gvyTniCcsJKJSeYYrDrJ9eHOEZq4VG.jpg
  • 4
@dyniox: Mnie #!$%@?, że jako ekolibertarianin nie mogę głosować ani na Korwina, ani nawet na partię libertariańską, bo to konserwa, ani na zielonych, bo to lewactwo ;).