Wpis z mikrobloga

Mikro uczy, mikro radzi.

Proszę Was, moje drogie Mirki, o polecenie jakiegoś dość taniego, ale używalnego (przynajmniej miesiąc, dwa) urządzonka, które mógłbym podpiąć do USB i mieć z tego dźwięk, bo gniazdo jack odmawia posłuszeństwa, chociaż karta sprawna. Przyznaję punkty dodatkowe, jeśli da się to dorwać na już w Krakowie, a niekoniecznie przez allegro, ale każda rada mile widziana.

#komputery #pytanie #audio #pytaniedoeksperta #krakow
  • 9
@p4b10 @emtei Okej już chyba wystarczy :) Co zauważyłem. Dzwięk jest OK - wiekszość laptopów ma karty muzyczne za 2$ i 5$ i daje radę. Ten dzwięk jest porównywalny (chociaż duże braki w bassie ale za to lepiej oddaje przestrzeń). Podejrzewam że inne Chipy w tym przedziale cenowym będą miał jakiś plus i minus - przy nie za specjalnej ocenie ogólnej :P Teraz złe rzeczy: Jak Mi jebł$% przepięciem to aż podskoczyłem
@NaxZST: No to teraz mam zagwozdkę. A testowałeś może jakieś inne karty, np. najtańsze wersje sound blaster albo asus xonar? Za dużo nie chcę wydawać, bo pewnie i tak niedługo wymienię laptopa, ale przed sesją jakieś dźwięki byłyby miłe.