Wpis z mikrobloga

@sorek: miesięczny abonament do wowa kosztuje śmieszne pieniądze, a jeszcze przecież można farmić golda i sprzedawać za prepaidy, a tak jak mówi @deems, dzięki temu społeczność graczy jest w miarę normalna.
@Pete1: aye. abonament nie jest drogi, ale jak widać wystarczająco drogi, aby przesiać wszelkie trolle, slackerów i inne durności. szczerze, to dawno nawet nie widziałem żebrania o gold : O a jak się wleją do wowa gimboludki którym się nie będzie chciało zebrać dwudziestu kwiatuszków do AH w mulgore, żeby mieć czym płacić w grze... o panie...
@Deems: @sorek: na BLu też sie poprawiło?;p mimo wszystko i tak nie ma porównania do tego co sie odwala w takim LoLu, raj na ziemi dzięki prepaidom. A kase faktycznie nie jest ciężko zarobić, addony, chwila na ah i sie interes kreci.
@Styrmir: @sorek: to na BL ktoś poza Polakami grał? : O i to turasy?! : O ja miałem szczęście że zawsze grałem ze szwedami i brytolami + belgia, holandia i dania jako mniejszości narodowe.
@Deems: kiedys nawet nieoficjalnie sie na burning legion mówiło "#!$%@? kebab", ale skoro nasi wygrali to pewnie juz spokojniej jest;p Jak grałem na khadgarze albo na dramaspearze to tez głownie uk + skandynawia
@Styrmir: no patrz. Poland can into WoW ! :D ogółem z Polakami akurat zawsze miałem na wowie dobre doświadczenia, ale mimo że dużo osób namawiało mnie na skosztowanie specyficznego klimatu BL to zawsze wolałem szlifować mój inglisz na teamspeaku : )
@sorek: zaproszę, ale na wowie spotkamy się w lipcu, bo licencjat sam się nie napisze ;D do tego czasu zapraszam na wieczorny chillout przy hearthstone ; D
@Deems: @Styrmir: Mhh. Co powiecie panowie na gildie wykopową? Myśle, że conajmniej 10 osób by się znalazło.

Problem tylko z wyborem frakcji, bo pewnie większość chce brudną horde.. Mnie to obojętnie bo po obu stronach mam postacie, ale jednak wole aliantów :P
@sorek: BL to ten serwer na którym Polacy nazywani są "#!$%@? ppl"? :D Ja już nie gram od paru lat, cały czas myślę, czy by nie wrócić, ale póki co się nie zdecydowałem.