Wpis z mikrobloga

@Dreszczyk: złożoność zdania nie oznacza inteligencji! (na przyszłość). Poza tym nie zawsze używasz znaków przestankowych, co sprawia wrażenie choasu i niedbalstwa.

Obrażać mnie możesz, bo mnie to nie rusza. Na prawdę.

Ale nie wiem czy zauważyłeś, że albo unikasz odpowiedzi, albo zadajesz pytanie, nie odpowiadając na pierwsze.

Przede wszystkim osoby, które nie wychodzą z domu nie powinny wypowiadać swego zdania, bo nie mają prawa głosu. Co innego jakbyś faktycznie był w
Kibole Cię dojadą.


@kiszczak: a kto powiedział, że sam nim nie jestem ( ͜͡ʖ ͡●) nie zgadzam się ze wszystkimi rzeczami, które są organizowane, np to, że jest feta a #!$%@? dziś 2-1 sromotnie XD
co za idiota. Jak Ty przeżyłes na tym świecie... Niesłychane jak poziom debilizmu może wzrastać wraz z frustracja.


Masz kompleksy, źle wspomnienia lecz je u specjalistów, serio wykop nie pomoże na mały penis czy że ojciec Cie molestował.


Poczułes się pewnie jak samiec gowno bo pokazałeś ze nim jesteś - gratki


@LadyJolie: No spoko. Ale DLACZEGO nie wokół boiska?
#!$%@?.wam w dupe.


@LadyJolie: Raczej tobie huehuehue


#gimbopoziomkibicow

chciałam Wam wytłumaczyć


Chyba tylko ty rozumiesz swoją psychikę. Cóż można wyzwiskami wytłumaczyć? Dalej nie potrafisz odpowiedzieć dlaczego bydło nie mogło sobie wokół boiska #!$%@?ć...
Jest niedziela wieczór, aleja poniatowskiego od wisłostrady zamknięta, Wisłostrada częściowo też i zamiast 10min autobusem jadę już 20, a jeszcze gdzie dalej a idź pan...