Wpis z mikrobloga

Jest tu jakiś tag, pod którym wrzuca się wszelką hipsteriadę muzyczną w postaci Sunn O))) na przykład albo Death In June, Isis, Cult of Luna, elektronikę pokroju Otto von Schiracha, Venetian Snares czy Fennesza? Zachciało mi się wrócić do czasów licealnych i posłuchać czegoś niebanalnego.


#pytanie #muzyka ##!$%@?
  • 18
i Sunn O))) na przykład albo Death In June, Isis, Cult of Luna, elektronikę pokroju Otto von Schiracha, Venetian Snares czy Fennesza?


@o-o_i: Gdzieś Ty był całe moje życie i dlaczego jeszcze Cię nie obserwuję? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #fixed
@blackvanilla: mój boże

A było kiedyś na darkwarez takie kółko wzajemnej adoracji pod tytułem elita music corner. Istnieją jeszcze ci ludzie czy już przestali się interesować muzyką? Czasem wrzucali dobry content
@blackvanilla: Jasne, pewnie wrzucałaś belladonnakillz i earth, i ufomammut, i pisałaś ironiczne posty, że metallica to nic złego, i walczyłaś o dobre imię gatunku zwanego "techno" :>
@blackvanilla: Hehe, mój kumpel łapie całkiem solidny ból dupska gdy wspomni mu się, że nie ma wielkiej różnicy między Comą, a jego ukochanym Toolem xD

jest gdzieś ten komiks w większej rozdzielczości?