Wpis z mikrobloga

To ja się pochwale nowym nabytkiem:D

Golf 5 1.9 tdi 105km

rocznik 2008

27,5 tys zł + ubezpieczenie, i pakiet startowy czyli rozrząd, pasek wielorowkowy oleje, filtry itp

na przyszły sezon dokupie jakies fajne 17 calowe felgi i sprężyny obniżające,

chciałbym też zmienić fabryczne lampy na coś fajnego, co mirki polecacie?

kolor auta srebrny, tak jak na tym przykładowym foto

#motoryzacja
vince87 - To ja się pochwale nowym nabytkiem:D

Golf 5 1.9 tdi 105km

rocznik 2008

2...

źródło: comment_h52YkjyXPHkV0t2o9Es23ENWoNQPLbYI.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@vince87: Gratulację! Też się zastanawiałem jak ostatnio kupowałem samochód, ale ze wszystkich golfów właśnie niestety 5 najmniej mi się podobała :P I koniec końców padło na starszą trójkę w podobnej cenie. Tak czy owak jeszcze raz gratulacje! ()
  • Odpowiedz
Sprężyny obniżające + golf = ten specyficzny dźwięk, który wydają obniżone golfy na progach i koleinach :P


@CrippenStruppen: piszę o spręzynach ktore dają 35-40mm, a nie o gwincie po którym ciorałbym miską na kazdej nierówności

Jest tam już fabryczne ESP?


@CrippenStruppen: jest
  • Odpowiedz
ale ze wszystkich golfów właśnie niestety 5 najmniej mi się podobała :P


@adamtg: jeździłem wieloma samochodami, bo szukałem samochodu prawie pół roku, Aurisy, ibizy, Bravo itp.. najlepiej jeździło mi się golfem 5 i 6, niestety mk6 to wydatek ponad 40 tys a to jednak za duzo dla mnie

koniec końców padło na starszą trójkę w podobnej cenie


@adamtg: trójka w tej cenie? to co ona ma złote felgi?
  • Odpowiedz
@vince87: Ja miałem przez tydzień Golfa mk VII z automatem w mocnym dieslu jeździło to jak marzenie. Potem jak się rozglądałam za samochodem, to własnie też chciałem kupić Golfa ale 6 tylko, że no właśnie był za drogi. I koniec końców kupiłem bawarską trójkę. :P
  • Odpowiedz
@adamtg: no i dobry wybór, Golf najlepiej się prowadzi, przetestowałem Ibiże, Octavię, Astrę, Aurisa, Golfa 5,6 i Bravo, koniec końców zastanawiałem się nad Auris vs Golf 5, bo silnik 2.0 d4d 126km naprawdę daje rade w tym aucie, cichutki i bardzo elastyczny.

Finalnie jednak wygrał Golf, lepiej się prowadzi i ładniejszy

Spróbuj tam dołożyć chińskie ksenony z alledrogo


@inrzynier: za ksenony z allegro mozna stracic dowód rejestracyjny, a
  • Odpowiedz
za ksenony z allegro mozna stracic dowód rejestracyjny, a orginalne to juz wiekszy wydatek i wiecej zabawy, samopoziomowanie, spryskiwacze..


@vince87: bardzo dobre podejście :)

co tam masz w wyposażeniu ciekawego? climatronic jest? kierownica? jakie radio? gratulacje tak w ogóle, szerokości :)
  • Odpowiedz
co tam masz w wyposażeniu ciekawego? climatronic jest? kierownica? jakie radio? gratulacje tak w ogóle, szerokości :)


@inrzynier: climatronic jest, kierownica skórzana (bez przycisków), radio fabryczne, w zasadzie pełne wyposażenie poza tempomatem

Spoko zakup, bezproblemowej eksploatacji życzę.


@Zielony34: dzięki
  • Odpowiedz
w zasadzie pełne wyposażenie poza tempomatem


@vince87: to fajnie, dla mnie priorytetem są zawsze ksenony (w następnym aucie już pewnie LEDy), multifunkcyjna kierownica i automatyczna klima. i teraz tak w sumie czytam twoją odpowiedź co do instalacji ksenonów i chyba nie załapałeś groźby :P
  • Odpowiedz
@vince87: To nie jest przypadkiem ten sam silnik co 90, 110 i 130KM? One się chyba tylko oprogramowaniem różniły i z tego co kiedyś czytałem, to bezboleśnie robili, przynajmniej w IV generacji, z 90 konnego 1.9TDI, silnik 130 konny.
  • Odpowiedz