Wpis z mikrobloga

Musicie Państwo wiedzieć, że wszystkie informacje, które przekazuję w tej książce nie są wiedzą teoretyczną, lecz jest to wiedza praktyczna. Prawie 24 lata funkcjonowałem w tak zwanym obrocie gospodarczym. Wiele z opisanych metod sam stosowałem , bez względu na to czy byłem sam właścicielem firmy, czy też przygotowywałem lub doradzałem innym.

Książka, którą Państwo macie przed sobą nie jest przewodnikiem dla oszustów, ma ona przybliżyć techniki i metody, jakimi posługują się przestępcy gospodarczy. Ukazuje jakie są zagrożenia związane z przestępczością i tak zwanymi gangsterami. Ta książka ma być przewodnikiem dla uczciwych przedsiębiorców. W niej znajdziecie odpowiedź jak nie dać się oszukać, jak zapobiegać utracie pieniędzy i opinii. Jeśli zostaniecie oszukani to może się zdażyć, że nie będziecie mieli środków na regulowanie należności i to wy zostaniecie oszustami pewnie nie do końca ze swojej winy, ale kogo to będzie potem obchodzić.

Ominę celowo kilka szczegółów, które raczej nie są potrzebne osobom, które prowadzą już działalność gospodarczą, jednocześnie książka ta nie będzie przewodnikiem dla osób, które chciałyby wybrać taką pokrętną drogę życiową .

Wielu przedsiębiorców, mających dobrze prosperujące firmy szuka wrażeń. Prowadzone przez nich interesy nie przynoszą im satysfakcji i splendoru szukają czegoś czym można by było się pochwalić i zaimponować innym. Czy wynika to z głupoty, czy z niedowartościowania ciężko mi powiedzieć. Spotkałem wiele takich osób, które miały wszystko i nadal poszukiwały "czegoś", w tym poszukiwaniu trafiały na oszusta, bo na kogo mogliby trafić, gdy zaczyna się żyć w świecie fikcji .

Nie ma takiej branży, która całkowicie jest bezpieczna i która nie jest objęta zainteresowaniem oszustów, lecz niektóre branże są szczególnie narażone na ciągłe próby oszustwa.

Będę pisał jak się ustrzec oszustwa, gdzie i jak sprawdzić firmę jej udziałowców i prezesa, jak spróbować odnaleźć oszusta a co za tym idzie część pieniędzy.
frydberg - Musicie Państwo wiedzieć, że wszystkie informacje, które przekazuję w tej ...

źródło: comment_uoJW1J7SnFzpQr1LXcK9dOfSUMY4UouK.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz