Wpis z mikrobloga

Pare dni temu minelo mi rowne pol roku zabawy z krypto, od 2 tyg jestem na wyjezdzie i na ogarnianie mam 10-20min dziennie. Powiem Wam, ze kiedy patrzy sie na to z boku i z pewnym dystansem, to ja juz nie ;).

Premiera, bittrex/poloniex, glosowanie na minta, mint, 2 pompy, nastepny. Wzor jak kiedys patrzylem na wykresy chyba 30 coinow identyczny, schemat az bije po oczach - nawet bota nie trzeba pisac. Zaden coin oprocz btc wciaz nie wprowadzil NIC, pomimo iz kazdemu kolejnemu przyswieca niesamowita idea.

Tak wiem, ameryki nie odkrywam, przeciez chodzi tylko o kase. Ale z tym tez juz bywa raczej gorzej niz lepiej od niemal miesiaca moj zestaw coinow ktorego nie ruszam z wartosci 2 btc aktualnie jest warty 0.27 ;). Samo btc pomimo chwilowego wzrostu tez raczej spada niz rosnie (ewentualnie plaszczy sie jak plaszczka). Zatem kto zarabia? Ci, ktorzy oszukuja kradna i robia waly, choc w swiecie kryptowalut nazywa sie to spryt. Okazyjnie janusze, ktorzy zalapia sie na pompke i odsuwajac chciwosc na bok wyjda na +.

Po co to pisze? Wiadomo, ze nie do tych ktorzy siedza z tym tak jak ja albo i dluzej, ale moze ktos nowy zanim #!$%@? wyplate / oszczednosci najpierw to przeczyta i zastanowi sie 2 razy. Hawk!

#kryptowaluty
  • 6
@blacktyg3r: dzis masz 0.27, jutro 2.7 - nigdy nie wiesz, a jak to sie mówi " kto nie ryzykuje ten nie pije szampana i nie #!$%@? krewetek" ;)

życzę cierpliwości do kryptowalut, Tobie, sobie i każdemu tego życzę ;) stawiajcie na właściwe konie i czekajcie :) play long term ^^
@blacktyg3r: Tu jest tylko jedna zasada, jaki i wszędzie "duży zysk, duże zaineresowanie, mały zysk małe zaineterowanie" oczwwiście piszę o ogólnym zaineresowanu bo Ci który wiedzą co i jak siedzą cicho zawsze, a jak janusz zarobił jub stacił to \ min. 100 postów ;)