Wpis z mikrobloga

Mireczki, taki mam widok przed sobą i tęgą rozkminę - jak włączyć to pieprzone SLI? Obie karty to 8600GT, jedna od Palita, druga od Asusa, odrobinę inaczej taktowane. Niby w panelu Nvidii jest ustawione, że jedna karta zajmuje się PhysXem a druga wyswietla, ale jakoś w 3D marku mówi, że SLI jest wyłączone no i też nie widzę jakiegoś przyrostu wydajności :X

TL;DR - Jak włączyć SLI na dwóch 8600GT, albo skąd się dowiedzieć czy już jest włączone?

#pc #komputer #informatyka #it #kartagraficzna #tabletop #desktop #windows #nvidia #geforce #sli
venomalus - Mireczki, taki mam widok przed sobą i tęgą rozkminę - jak włączyć to piep...

źródło: comment_mm8G4aLOlSGdfP8jKuLYZ1RzFFUSITxU.jpg

Pobierz
  • 11
@venomalus: jak jedna odpowiada za physx to nie muszą być nawet połączone tasiemką. Sam miałem taki zestaw, ale zrezygnowałem, bo było za głośno i za lipna wydajność. SLI nie próbowałem.

BTW sprawdzałeś w biosie?
@venomalus: nie wiem Panie, nie pomogę na tyle, aby rozwiązać problem, ale jak pracowałem w serwisie, to łebek miał Radeony połączone o różnym taktowaniu i od różnych producentów i przyszedł reklamować, tak samo jak TY - nikły wzrost wydajności, efekt był tak jakby ino zwiększyć pamięć RAM. Wymieniliśmy jedną kartę, mocniejszą daliśmy na słabszą. Crysis hulał bez przycinek.

Ale - mimo wszystko - od dwóch starszych kart zawsze będzie lepsza jedna