Wpis z mikrobloga

@mroz3: Z parkometru? One są synchronizowane? Bo zazwyczaj stoi ich parę.

Skoro tak ładnie, to po co durny regulamin

Po uiszczeniu opłaty bilonem lub URBANCARD automat parkingowy wydrukuje dla kierowcy potwierdzenie – bilet parkingowy, który należy umieścić za przednią szybą pojazdu, w sposób umożliwiający przeprowadzenie
  • Odpowiedz
@void1984: pamietam ,że keidys mój ojciec musiał wybrać się do urzędu bo matka źle wbila numer rejestracji i koleś wystawił mandat 50zł ale anulowali bez problemów także zdaje mi się że jednak zaczytują te numery

i tak jak pisałem gdzies na wypoku było że sąd oddalił pozew za brak bileciku za szybą ale nie mogę tego znaleźć ;/
  • Odpowiedz
we Wrocławiu jest tak, że on sobie z parkometru listę rejestracji zaczytuje i tak leci a nie po bilecikach


@mroz3: (#) Całkiem niedawno koło Renomy na płatnym parkingu siedziałem sobie w samochodzie z otwartymi szybami. To ważne, bo przez przeciąg nie mogłem trzymać przeklętego bileciku na widoku, bo by mi go zwiewało co chwilę. I tak sobie siedzę i przyszedł do mnie pan, który sprawdzał czy wszyscy mają bileciki w
  • Odpowiedz
@zordziu: w okolicy rynku tj np sw Antoniego, Włodkowica, Szajnochy zawsze co widzialem to tylko rejestracje sprawdzali to już nie wiem sam jak jest o0
  • Odpowiedz